Ahmet maranki incir kürü faydaları Google

maranki

Ahmet maranki incir kürü faydaları

Profesör Doktor Ahmet Maranki incir kürü ile birlikte basur, hemoroid sorunlarına karşı bitkisel formüller üretebileceğimizi, Kanal D ekranlarında Esra Ceyhan’ın sunduğu programda canlı olarak, incir kürünün faydalarını paylaştı.

Basur ve hamile kalmak isteyen bayanlar için önerilen incir kürü ile birlikte, bitkisel olarak tedavi uygulayabilirsiniz. Profesör Doktor Ahmet Maranki incir kürü.

Yaklaşık olarak 6 adet kuru inciri, klorsuz sıcak suyun içerisine atarak 2 saat bekletin. Daha sonra bu incirler sıcak suyun içerisinde şişecektir.

Şişmenin ardından bu incirleri yatmadan önce tüketiniz. Bununla birlikte ıhlamur yada adaçayı içerek, daha sağlıklı bir bitkisel tedavi yöntemi uygulayabilirsiniz. “İncir kürüne” 21 gün süre ile devam etmelisiniz.

21 günün sonunda basur problemleriniz ortadan kalkar, kalın bağırsaklarınız daha sağlıklı çalışmaya başlar.

Basur oluşmaması için acı, baharat, katı gıdalar gibi besinlerden uzak durarak, yemeklerinizi, sıvı yiyeceklerle açmanızı tavsiye eden, Profesör Doktor Ahmet Maranki incir kürün hakkındaki formülleri basur için öneriyor.
Benzer yazılar

Ahmet maranki incir kürü faydaları ile ilgili aramalar; incirin faydaları maranki, ahmet maranki incir kürü, kuru incirin faydaları ibrahim saraçoğlu, ahmet maranki incir kürü hamilelik, kuru incirin faydaları ahmet maranki, incir kurünùn faydaları, maranki incir kürü tarifi, incir kürü ibrahim saraçoğlu, ahmet marankiden incir kuru, kuru incir faydaları ibrahim saraçoğlu, 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>