bacakta kıl dönmesine ne yapılır Google

kil-donmesi

kıl dönmesine ne yapılır, kıl batmasında ne yapılır

ahmet maranki kıl dönmesi için bitkisel çözüm

Bayanların ağda ve epilasyon sonrası en büyük sorunlarından biri kıl dönmesi problemidir. Kıl dönmesi olmaması için ilk yapılması gereken, epilasyon öncesi özellikle bacaklar için kese yapmaktır.

Peeling etkisi ile kese ciltteki gözenekleri açıp tüm kılların bacak yüzeyine çıkmasını sağlar ve kıl dönmesi olayı yaşanmaz.

Fakat buna rağmen kıl dönmesi yaşıyorsak Prof. Dr. Ahmet Maranki soğan suyu kürü önerisine kulak verelim

Kıl Dönmesi İçin Soğan Kürü

Kıl dönmesine ne iyi gelir, Kıl dönmesi sorunları için 1 adet orta boy soğanı fırında veya tavada ısıtın. Vücudunuzun dayanabileceği sıcaklığa gelene kadar ısıtın.

Soğanı kıl dönmesi olan bölgenize koyarak 20-25 dakika bekletin. Bu uygulamayı 3-4 defa tekrar edin. Soğan kürünün ardından kıl dönmesi olan bölgeyi gülsuyu ile silerek temizleyin.
Benzer yazılar

bacakta kıl dönmesine ne yapılır ile ilgili aramalar; kil dönmesine karsi ne yapilir, rahim donmesi evde tedavi saracoglu, bacak sigil, bacaklarda kil donmesi ne yapmali, kil donmesi icin evde neler yapilir, bacakta kildönmesine ne yapilir, ahmet maranki bacaklarda kil ter donmesi, ender sarac bacaktaki kıl dönmesi, kıl dönmesi ne bitkisel ne yapılır iyi gelir, kil donmesinde evde ne yapilir, 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>