bacakta kıl dönmesine ne yapılır Google

kil-donmesi

kıl dönmesine ne yapılır, kıl batmasında ne yapılır

ahmet maranki kıl dönmesi için bitkisel çözüm

Bayanların ağda ve epilasyon sonrası en büyük sorunlarından biri kıl dönmesi problemidir. Kıl dönmesi olmaması için ilk yapılması gereken, epilasyon öncesi özellikle bacaklar için kese yapmaktır.

Peeling etkisi ile kese ciltteki gözenekleri açıp tüm kılların bacak yüzeyine çıkmasını sağlar ve kıl dönmesi olayı yaşanmaz.

Fakat buna rağmen kıl dönmesi yaşıyorsak Prof. Dr. Ahmet Maranki soğan suyu kürü önerisine kulak verelim

Kıl Dönmesi İçin Soğan Kürü

Kıl dönmesine ne iyi gelir, Kıl dönmesi sorunları için 1 adet orta boy soğanı fırında veya tavada ısıtın. Vücudunuzun dayanabileceği sıcaklığa gelene kadar ısıtın.

Soğanı kıl dönmesi olan bölgenize koyarak 20-25 dakika bekletin. Bu uygulamayı 3-4 defa tekrar edin. Soğan kürünün ardından kıl dönmesi olan bölgeyi gülsuyu ile silerek temizleyin.
Benzer yazılar

bacakta kıl dönmesine ne yapılır ile ilgili aramalar; bacakdayki kil donmesine ne yapiler, kil donmesine karsi neler yapabiliriz, kil dönmesine gül suyu, kil donmesine evde kesin cozum, ibrahim saraçoglu bacak kıl dönmesi kürü, bitkisel kil donmesine iyi gelecek bitki, bacaktaki kıl dönmesine karşı ne yapılmalı, bacaktaki kıl dönmesi için kür, bacakta kıl dönmesi, bacaklardaki kil donmelerinin karsisi nasil alinir?, 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>