Epilepsi hastalığına bitkisel kür

Epilepsi Hastalığı Bitkisel Tedavi için Çözüm Kürü

Herbalist ibrahim saraçoğlu epilepsi hastalığı son yıllarda baya artış göstermekte dedi ve ekledi. Epilepsi hastalığı neden arttı ve epilepsi nasıl bir hastalık hakkında bilgiler veren ibrahim saraçoğlu epilepsi hastalığına bitkisel kür tarifi. Kürün Epilepsi nöbetinin şiddetini azaltmak için doğal E vitamini takviyesi alınması gerekiyor. epilepsi rahatsızlığı için E vitamini tamircidir. d alfa tokoferol özellikle soya fasulyesinden elde edilir. 200 ml. Eger fazla alındığında yorğunluk ve halsizlik yapar.

Epilepsiye iyi Gelen Bitkiler

• 1 bardak su
• 1 tatlı kaşığı yaban kekiği
• karabaş otu

Epilepsi Hastalığına Yaban Kekiği Kürü

Kaynayan 1 bardak suyun içine 1 tatlı kaşığı yaban kekiği atıp. 5 dakika demleyin. Demlenen epilepsi için yaban kekiği suyunu süzüp, ılıması için bırakın. Sabah kahvaltısından 2 saat sonra 1 su bardağı için. Katkı maddesi Kesinlikle (bal, şeker, vs) ilave etmeyin. Bu epilepsi için yapılan kür her zaman taze hazırlanır.

Epilepsi için Karabaş Otu Kürü

1 tatlı kaşığı karabaş otunu kaynamakta olan 1 su bardağı suya atıyoruz. 5 dakika kaynamaya bırakıyoruz. karabaş otu kaynadıktan sonra süzüyoruz. Süzülen karabaş suyunu ılımaya bırakıyoruz. ılıyan kürü sabah ve aksam yemekten 2 saat sonra içilir. Bu kürü 10 gün iç 1 hafta ara vererek devam edilir. ibrahim saraçoğlu epilepsi hastalığı olan 12 yaş altı çocuklar için bu kürü önermemektedir.
Benzer yazılar

One Comment

  1. gökçe diyor ki:

    20 yaşında bir ablam var ve 6 yaşından beri dirençli epilepsı ceşıtlı ilaclar kullanmakta ama ilaçlar hastalığına yenik düşmekte sol temporal bölgesinden ankara hacet tepe de amelyat oldu ve hastalık gerilemek yerine daha fazla ilerledi bize bitkisel ilaclar eşliğinde yardımcı olursanız cok sevinirim ilginiz için şimdiden teşekur ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir