Şifalı Bitkiler » İbrahim Saraçoğlu Kürleri » ibrahim saraçoğlu karaciğer yağlanması kürü

ibrahim saraçoğlu karaciğer yağlanması kürü Google

saracoglu

ibrahim saraçoğlu karaciğer yağlanmasına karşı kür

Karaciğer Yağlanması Tedavisi için faydalı maydanoz. limon kürü. ibrahim saraçoğlu tarafından önerilen Karaciğer yağlanması için bitkisel kürü hazırlamak ihtiyacımız olan sadece 15-16 tane taze maydonoz ve yarım limon.

karaciger yağlanması kürü

Nasıl yapılır tarifi. Sapları ile beraber 15-16 tane taze maydanozu mutfak robotunuza veya blenderinize elinizle biraz parçalayıp atınız ve üzerine yarım limon suyu (iki yemek kaşığı) ve yarım bardak su ilave ediniz.

Mutfak robotunuzu çalıştırınız, iyice karıştırdıktan sonra sabah kahvaltısından yarım saat önce aç karna elde edilen suyun tamamını içiniz. En erken yarım saat sonra kahvaltıya başlanabilir.

Onbeş gün ara vermeden her gün sabah bu kürü uygulayınız ve onbeş günlük uygulamadan sonra bir hafta ara veriniz.Bir hafta aradan sonra tekrar onbeş gün aynı şekilde uygulayınız ve kürü sonlandırınız.

Beş veya altı ay sonra durumunuza göre bu kürü aynı şekilde tekrar edebilirsiniz.

Eğer, orta veya ileri derecede karaciğer yağlanması söz konusu ise, Yılda 2-3 kez uygulanacak Maydanoz, Limon kürü ile karaciğer yağlanmasını önlemiş olursunuz.

Karaciğer yağlanması fibroz veya siroza dönüşebilmekte veya karaciğer kanserine sebep olabilmektedir. Bu kürle hem karaciğer yağlanmasına engel olunur hem de karaciğer arındırılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: