ibrahim saraçoğlu romatizma kürü Google

romatizma

ibrahim saraçoğlu romatizma kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu çok şifalı bir bitki olan ısırgan otu romatizma ağrıları için çok faydalıdır diyor. Isırgan otu kürü ile romatizma ağrıları son bulur. Peki ısırgan romatizma ağrıları için nasıl kullanılmalıdır.

Isırgan otu kürü hazırlanışı ve kullanımı

Isırgan otu çok az suda beş dakika haşlanarak lapası yapılır. Hazırlanan ısırgan lapası çok sıcak olmamak şartıyla bir tülbente sarılıp romatizma ağrısının olduğu bölgenin üzerine konularak 15 dakika bekletilir. Haftada iki-üç defa uygulanır. bir süre sonra romatizma ağrılarınızın iyileştiğini göreceksiniz.

İbrahim Saraçoğlu romatizma hastalarına öneriler

Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu diyor ki; romatizma hastalarının tedavi amaçlı sıcak suya girmeleri yanlıştır.

Aksine, romatizma şikayetlerini artırır. Yapılması gereken romatizmal bölgelere 10-15 derecede gün içerisinde bir kaç kez soğuk su dökülmesidir.

Bunu kendi evinizde musluk suyu ile uygulayabilirsiniz. Bir kova suyu maşrapa ile romatizma ağrılarınızın olduğu bölgelere yavaş yavaş dökebilirsiniz.

Bu uygulamayı başlangıçta günde en az 2-3 defa uygulayabilirsiniz. Ağrılarınıza çok iyi gelecektir.
Benzer yazılar

ibrahim saraçoğlu romatizma kürü ile ilgili aramalar; ibrahim saracoglu romatizma kuru, ibrahim saraçoğlu romatizma, romatizma bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu, romatizmaya iyi gelen bitkiler ibrahim saraçoğlu, ibrahim saraçoğlu romatizma tedavisi, ibrahim saraçoğlu romatizmaya iyi gelen bitkiler, saraçoğlu romatizma tedavisi, romatizma kürü, romatizma için şifalı bitkiler ibrahim saraçoğlu, romatizma için isirgan otu kürü, 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>