ibrahim saraçoğlu romatizma kürü Google

romatizma

ibrahim saraçoğlu romatizma kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu çok şifalı bir bitki olan ısırgan otu romatizma ağrıları için çok faydalıdır diyor. Isırgan otu kürü ile romatizma ağrıları son bulur. Peki ısırgan romatizma ağrıları için nasıl kullanılmalıdır.

Isırgan otu kürü hazırlanışı ve kullanımı : Isırgan otu çok az suda beş dakika haşlanarak lapası yapılır. Hazırlanan ısırgan lapası çok sıcak olmamak şartıyla bir tülbente sarılıp romatizma ağrısının olduğu bölgenin üzerine konularak 15 dakika bekletilir. Haftada iki-üç defa uygulanır. bir süre sonra romatizma ağrılarınızın iyileştiğini göreceksiniz.

İbrahim Saraçoğlu romatizma hastalarına öneriler : Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu diyor ki; romatizma hastalarının tedavi amaçlı sıcak suya girmeleri yanlıştır. Aksine, romatizma şikayetlerini artırır. Yapılması gereken romatizmal bölgelere 10-15 derecede gün içerisinde bir kaç kez soğuk su dökülmesidir.

Bunu kendi evinizde musluk suyu ile uygulayabilirsiniz. Bir kova suyu maşrapa ile romatizma ağrılarınızın olduğu bölgelere yavaş yavaş dökebilirsiniz. Bu uygulamayı başlangıçta günde en az 2-3 defa uygulayabilirsiniz. Ağrılarınıza çok iyi gelecektir.

Benzer Konular
Paylaşmak GüzedirBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>