saraçoğlu yumurtalık kisti tedavisi Google

ibrahim saraçoğlu yumurtalık kisti bitkisel tedavi

herbalist bitki uzmanı prof dr ibrahim saraçoğlu katıldıgı tv programlarında yumurtalık kistine bitkisel tedavi çözüm kür tarifleriyle insanlarımızın derdine deva olmaya devam ediyor. yumurtalık kistinin tıbbı adı bilindigi gibi polikistik overdir.

ibrahim saraçoğlu polikistik over hakkında yumurtalık kistinin sebebi doğal olmayan tohumlardır. ibrahim saraçoğlu yumurtalık kisti bitkisel doğal tedavisi olarak kuru soğan sumak aslanpençesi kürü.

kuru soğan sumak kürü

1 adet kuru soğan ve 3 çay kaşığı sumak

kuru soğan sumak kürü nasıl yapılır

soğan salatası yapar gibi, soğanları incecik kıyın ve üzerine sumak serpin. Hazırlamış olduğunuz soğanları yemeklerden 1 saat önce yiyin. Bu şekilde etkisi daha da fazla olacaktır. Günde 2 defa 15 gün uygulanacak. testere dişli aslanpençesi çayıda yumurtalık kisti için çok faydalıdır.

aslanpencesi kürü

2 yemek kaşığı aslan pençesi, 1 su bardağı kaynar su,

kürün yapılışı

Kaynamış suyun içine aslanpençesini atıp, 5 dakkaynatın. Soğuttuktan sonra için.Paylaşmak Güzedir


saraçoğlu yumurtalık kisti tedavisi ile ilgili aramalar; yumurtalık kıstı bıtkısel tedavı, yumurtalık kisti bitkisel tedavi ahmet maranki, yumurtalik kistinde bitkisel tedavi, Yumurtalik kisti icin sifali bitkiler, yumurtalık kisti nasıl geçer bitkisel, yumurtalık kisti bitkisel tedavi ömer coşkun, polikistik over bitkisel tedavi ahmet maranki, sumak faydaları ibrahim saraçoğlu, yumurtalıkta kist bitkisel tedavi, yumurtalik kistine bitkisel cozum, 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>