Acı Çehre Otunun Faydaları Google

acı çehre otu

Zayıflatan Acı Çehre Tohumu Nedir?

Acı çehre otunun tohumu faydaları son zamanlarda zayıflamak isteyen herkesin dilindedir. Acı çehre tohumu nedir? Diye bakacak olursak Akdiken ağacının tohumudur. Akdiken ağacının yaprakları 4 ile 9 cm arasındadır. Acı çehre tohumları ise 6 mm ile 25 mm arasında değişmektedir. Toprakların zengin olduğu ormanlık alanlarda yetişmektedir. Acı çehrenin ana vatanı ve ortaya çıktığı yer İngiltere topraklarıdır. Buradan tüm dünyaya yayılmıştır. Özellikle Orta Asya’ya kadar yayılmıştır.

Acı Çehre Tohumunun Faydaları

Acı Çehrenin faydaları na gelecek olursak en büyük faydası insan vücudundaki ödemin atılmasını ve bağırsakları temizlemesidir. Kabız problemi olan kişilere çok büyük faydası vardır. 2-3 tanesini çay halinde veya çiğneyip yutarsanız çok kısa sürede ishal olursunuz.

Acı çehre içildikten sonra vücudumuzdan çok su kaybolacağı için bol bol su içilmesinde fayda bulunmaktadır.

Acı Çehre düzenli kullanıldığında aylık yaklaşık olarak 7-10 kilo zayıflatmaktadır. Çok kısa sürede zayıflatıcı etkisi vardır. Bu harika tohum bağırsakların düzenli çalışmasını sağlar, temizler, böbrekleri rahatlatır, kolesterolü düzeltir, ödemin kolay atılmasını sağlamaktadır.

Bu tohumla birlikte spor yapılması, bol bol ve düzenli olarak yürüyüşlerin yapılması da kilo vermeyi arttıracak ve daha sağlıklı kilo verilecektir. Şu ana kadar acı çehre ile ilgili her hangi bir olumsuz olay ve yorum bulunmamıştır.

Bu ürünü acı çehreyi kullanan kişiler çok memnun kalmışlardır. Sizlerde bu ürünü alıp zayıflamak için kullanabilirsiniz. Fakat bol bol su içmeyi unutmayınız.

One Comment

  1. safiye diyor ki:

    diyabet 2 hastasıyım şekerim düşüyor kilo vermem lazım çok kabızlık oluyorum bitkilerden hangisini kullanmam gerekir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: