Adet Sancısı için Bitkisel Tedavi Google

saracoglu

Adet Sancısı Nedenleri;

Adet dönemleri zaten başlı başına sıkıntılı dönemlerdir. Ellerimiz ayaklarımız şişer, gördüğümüz her şeyi yemek isteriz aynı zamanda hiçbir şey de yemek istemeyiz. Tatlı krizlerimiz tutar. Psikolojik olarak tahammül seviyemiz düşer. Sinir kat sayılarımız yükselir.

Çevremizdeki insanlara garip davranabilir hatta olmadığımız bir kişiliğe bile bürünebiliriz. Zaten bunlar başlı başına birer sorun değilmiş gibi bir de adet sancısı olursa bu dönem depresif bir hal almaya başlar. Ağrıdan uyuyamaz hale geliriz.

İlaç alsak adet düzenimiz hemen etkilendiği için ilaç kullanmak da istemeyiz. Ama bütün gün sancılar içinde elimizde bitki çayları ayağımızda sıcak su torbası gezmek de insana sıkıntı verir. Bir de bu kendini her ay tekrar ediyorsa bu sorunun acilen çözülmesi gerekiyor demektir.

Adet sancısı için ilaçsız bir çözüm mümkündür. İbrahim Saraçoğlu adet sancısı için kür tarifini öğrenmek için yazının kalan bölümünü okumaya devam edebilirsiniz.

Adet Sancısı İçin Bitkisel Çözümler;

İbrahim Saraçoğlu adet sancısı nasıl geçer kür tarifinin ana maddesi civanperçemidir. Bu bitkiyi adet döneminiz başlamadan 3 gün önce yaklaşık 5 gram kadar alarak 1 litre kaynamakta olan suya ilave edin. Ağzı kapaklı olarak 3 dakika demlenmesi için bırakın. Soğuması için dinlendirin ve günlük olarak tüketin.

Eğer adet sancılarınız çok şiddetli ise bu kürü âdetiniz başlamadan yaklaşık bir hafta önce uygulamaya başlayarak âdetiniz boyunca da devam edebilirsiniz. Hiçbir yan etkisi ve zararı bulunmamaktadır.

Sizin veya kızınızın, akrabalarınızın bu tarz şikâyetleri var ise mutlaka İbrahim Saraçoğlu adet sancısına ne iyi gelir bitkisel kür için formülünü mutlaka deneyin veya önerin. İlaç kullanmaksızın her ay bir haftanızı sıkıntı içinde geçirmeyin ve hayatınızın kalitesini artırarak daha güzel bir yaşam sürün. Sağlıkla kalın…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: