Ahmet maranki iltihaplı romatizma tedavisi Google

romatizma

Ahmet Maranki iltihaplı Romatizma Kürü

Herbalist ahmet maranki iltihaplı romatizma bitkisel tedavi kürü için verdiği ısırgan otu kürü nün iyi gelir dedi. Romatizmada oluşan iltihaplar 2 çeşidi olur. iltihaplı romatizma ve mekanik, Mekanik romatizma genetiksel ve kronik olmadığını iltihapla bi alakasının olmadığını açıkladı.

Bunun gibi romatizmalar eklem kısımlarını fazla kullanmadan ve aşırı derecede yüklenmeden dolayı eklemlerin ağrıyabilecegini söyledi.

İltihaplı romatizmalarının yapılan araştırmalarında genetik ve enfeksiyondan oluştugunu göstermiştir.

Romatizma sorunu olan yaş ortalaması 55 yaşın üstündeki kişilerde fazlaca görülen iltihaplı romatizma küçük yaşlardada başlamaktadır. Ahmet maranki ısırgan otunun faydaları

İltihaplı Romatizma Kürü Nasıl Yapılır

Ahmet maranki ısırgan otu üstlerinde bulunan dikenli yapraklarını iltihap yapan ve ağrı yapan romatizma olan kısma koyulması gerektigini ve ısırganın yapraklarını suda haşlayarak yenilmelidir.

Ayrıca haşlanmış ısırgan otu yaprağının suyunu içebilirsiniz. tabiki dikkat edilmelidirki ısırgan otu ilk etapta dokunulduğunda dokunan yeri yanma ve uyuşma yapar.

Buda vücuda alerji yapabilir. Isırgan otunu kullanmadan önce hekim veya doktora baş vurarak onay almanız sizin yararınıza olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: