ahmet maranki kilo alma kürü Google

kilo

ahmet maranki kilo alma kürü

Profesör Doktor Ahmet Maranki ile kilo alma önerilerini merak ediyor musunuz ? kilo aldırıcı şifalı bitkilerle yaptığı açıklamalarla, hastalıkların tedavisini günümüzde kolaylaştıran, Profesör Doktor Ahmet Maranki kilo almak için bazı önerilerde bulundu.

Kilo alamama nedeninizin bir çok sebebi vardır. Düzensiz beslenme, uykusuzluk, hareketli bir yaşam, günlük almanız gereken kalorinin altında beslenmeniz gibi bir çok durum göz önünde bulundurmalıdır.

kilo almak isteyenler için şifalı bitkiler kürü

Geceleri mutlaka yatmadan önce çiçek balı ile karıştırılmış süt içmenizi ve bunu alışkanlık haline getirerek, her gün akşam ve sabahları içmeniz gerektiğini söylüyor.

Bunun yanı sıra sabah ikindi vakitlerinde bol, bol üzüm suyu içmeniz tavsiye ediliyor. Süt ve türevlerine ağırlık vermeli bol, bol yoğurt yemelisiniz.

Bunun haricinde kilo almak için, düzenli egzersizler ve spor ayrılmaz bir dosttur. Eğer kilo almak istiyorsanız, bunu kas olarak vücudunuza bindirmelisiniz ki, vücudunuz hem güzel gözüksün, hem güçlü, hem form da bir görünüm verirsiniz kendinize, Haftalık olarak 3-4 gününüzden 1-2 saat ayırarak 2 ay gibi bir sürede 7-8 kg almanız mümkün. Çeşitli kilo aldırıcı ürünleri mutlaka doktor tavsiyesinde kullanmalısınız.

kilo almak için Hareketli yaşam biçimiyle birlikte iştahınız daha çok açılacak, ve spora gideceğiniz günler ağırlıklı olarak yağsız et, beyaz et gibi, karbonhidratlı gıdalar, pilav, makarna gibi besinlere fazla yüklenerek, istediğiniz kiloya kavuşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: