Ahmet Maranki Sinüzit Kürü Google

sinuzit

Ahmet Maranki Sinüzit Bitkisel Tedavi Kürü

Herbalist Ahmet maranki çıkardığı dergide sinüzite faydalı bitkiler ve bu bitkilerin nasıl kullanılarak sinüzite doğal çözüm olacağı hakkında bilgiler verdi. solunum yollarındaki hastalık olan sinüzit, başta ağrı, nefes alırken zorlanma, gözlerin altı ve üstündeki baskılar sonucunda oluşan rahatsızlıktır. geniz akması, burun tıkanmasına sebep olan, Çocuklarda işe; Huzursuzluk yapar, öksürme, kusmayla başlar dedi. Ahmet maranki sinüzit bitkisel tedavisi bu hastalığı azaltmasına yardımcı olacağına doktor önerilerininde dikkate alınması gerektiğini söylüyor. ahmet maranki sinüzit kürü için bitkiler.

Sinüzite iyi gelen bitkiler

• Sarımsak, Soğan
• Okaliptus
• Papatya
• Limon
• Kekik yağı
• Ananas

Sinüzit için bitkiler nasıl kullanılır

Sarımsağın antibiyotik etkisi olduğundan günde bir sarımsak yenilmesi vucüdün direncini artırır ve güç verir. Soğanında sarımsak kadar güçlü olmasada etkisi sarımsaktan aşağı kalmaz. yapılan araştırmalarda bu yöndedir. Bu iki bitkinin sinüzite iyi geldigi belirtilmiştir.

Okaliptus, Okaliptus yağı ve nanenin yağını karışım yaparak alın ve baş kısmının üstü bu karışımla ovulur. Ayrıca burnunuzun iç kısımlarına okaliptus yağını sürmenizde başka bir tedavi şeklidir.

papatya çiçeğini tencerede su ile kaynatmaya bırakın. tencere fokuramaya başladıgında su ile papatya karışımının buharını ortalama 8 dakika soluyun.

Bu yapılacak sinüzit kürü 1 ayda 10 kere yapılması yerektiğini söyleyen ahmet maranki limon ve su ile yapılacak kür. limonu su bardağına sıkın. sıkılan limon kadar içine su ilave edilerek burundan çekilir.

Kekik yağını çay bardağına 1 kaşık şeklinde atın. eritilmiş leblebi kadar kili bardağa ilave ederek karıştırın. Bu karışımı hergün burun deliğinize 3 kere damlatın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: