ahmet maranki zayıflama kürü Google

maranki

ahmet maranki zayıflama kürü

Profesör Doktor Ahmet Maranki ile zayıflama yöntemlerini ve tavsiyelerini dikkate alarak, sağlıklı bir şekilde kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Profesör Doktor Ahmet Maranki zayıflamak isteyenler için lahana kürü ve elma sirkesini öneriyor.

Günümüzde bir çok kişinin düzensiz beslenmesi, abur cubur gıdalar ile beslenmesi sonucu beslenme problemleri yaşanmaktadır. Özellikle kişiler evlilik sonrası kilolarını kontrol edemiyorlar. Formunuzu her zaman korumanız, sizi sağlıklı yapacaktır. Can boğazdan gelir atasözümüzü hatırlatarak, yemelisiniz fakat, yediğiniz kadar da spor yapmalısınız. Örnek olarak günlük almanız gereken kalori miktarı 2000 kalori iken, 3000 kalorilik bir beslenme yaparsanız, aradaki 1000 kaloriyi yakmanız gerekecektir.

Bunu çeşitli spor hareketleri ile yakabilirsiniz. Mekik, şınav, koşu, bisiklet binmek gibi bir çok alternatif spor çeşidi bulunmaktadır. Hayatınıza muhakkak sporu katmalısınız. Bunun yanı sıra beslenmenize dikkat etmelisiniz. Ağır yiyecekler, kızartmalar, yağlı yiyeceklerden kaçınmalısınız. Etçil bir beslenme türünün yanı sıra otçul bir beslenme türüne doğru kendinizi alıştırmalısınız.

Profesör Doktor Ahmet Maranki hızlı kilo vermek, zayıflamak için lahana kürü ve elma sirkesi öneriyor.

Lahana kürü ; Yaklaşık olarak klorsuz bir litre suyun içerisine 250 gram lahanayı ilave edin. Ve kısık ateşte 4 dakika kaynadıktan sonra, günde bir defa olmak üzere sabah öğünlerinden önce bir bardak tüketiniz. Şeker katmamalısınız. Limon suyu ile tatlandırabilirsiniz.

Elma sirkesi ile zayıflama yöntemi ; Yaklaşık olarak bir bardak klorsuz suyun içerisine 2 yemek kaşığı elma sirkesi ilave edin. Üzerine tatlandırmak amaçlı bir tatlı kaşığı bal atabilirsiniz. Gece yatmadan önce sabahları aç karına içiniz. Bu bitkisel içecek ile metabolizmanızı hızlandırarak, yediklerinizin çabuk yakılmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: