Alzheimer İçin Havuç Suyu ve Avakado Kürü Google

saracoglu

Alzheimer nedenleri;

1800’lü yılların sonlarında Profesör Alzheimer tarafından keşif edilen ve onun adı ile anılan hastalığın 100 yılı aşkın zaman geçmesine rağmen hala tedavisi bulunamamıştır. Hastalık genetik kökenli olup beslenme bozukluklarından da kaynaklanmaktadır.

Çok önemli şeylerin an itibari ile olan şeylerin unutulması ile kendini gösteren sinsi hastalığa karşı öncelikle tıbbi tedavinin alınması ve İbrahim Saraçoğlu alzheimer için havuç suyu ve avakado kürü faydaları buna destek olmak amacı ile uygulanmasını önermektedir. Özellikle ailesinde genetik olarak bu hastalığı yaşayanlar var ise 35 yaşından itibaren dönem dönem havuç kürünün alınmasıdır.

Alzheimer İçin Havuç Suyu ve Avakado Kürü Nasıl Hazırlanır?

Kimya profesörü ve bitkisel destek tedaviler konusunda en değerli uzmanlardan biri olan İbrahim Saraçoğlu Alzheimer için havuç suyu ve avokado kürü özellikle önleyici bir faaliyet olarak düşünülmelidir. Taze sıkılmış havuç suyu da diğer kürlerde olduğu gibi hatalığı yok etmede kişinin genetik yapısı, metabolizması, ilerleme derecesine, şeker gibi sürekli bir hastalık taşıyıp taşımadığına bağlı olarak etki etmektedir.

Küre erken başlayın denmesinin nedeni hastalığın sinsi ilerleyip birden ortaya çıkmasıdır. Alzaymır hastalığının doğrudan tedavisi mümkün olmamak ile birlikte hastalığı tetikleyecek unsurların tedavisi mümkündür. Özellikle başlangıç evresinde olanlar için taze sıkılmış havuç suyu ile % 30’luk bir başarı elde edilmiştir. Son evrede olanlar için ise belirgin bir yavaşlama gözlemlenmiştir.

Burada üzerinde önemle durduğumuz nokta hastalığı gelmeden önleme noktasında başarılı olmaktır. Avokado ülkemizin 1980’lerden sonra tanıdığı çok faydalı bir bitkidir. Bu bitkiden İbrahim Saraçoğlu Alzheimer bitkisel tedavisi için havuç suyu ve avokado kürü ise kansızlığa, iyi huylu prostat büyümesine karşı etkili bir uygulamadır. Anemi yani kansızlık çekenler bir adet avokadonun dış kabuğu özen ile soyulup çekirdeği çıkarılır. Bir tabağın içinde dilimler haline getirilen avokadonun üzerine 1-1,5 yemek kaşığı limon sıkılır ve iyice ezilir.

Haftada üç kez olmak üzere bir dilim ekmeğin üzerine bolca sürülerek yenir. Bir ay bu işleme devam edilip kür bitirilir. Şikâyetin devam etmesi durumunda kür birkaç kez daha tekrarlanır. Kanser hastalarında ve iyi huylu prostat büyümesi ile kolesterolün düşülmesinde ise kür şöyle hazırlanır. Yukarıda tarif edilen küre 1-2 diş ezilmiş sarımsak ilave edilir. Yine haftada üç kez ve bir ay boyunca ekmeğe sürülerek yenir. Birkaç hafta ara verdikten sonra hastalık devam ediyor ise uygulama sürekli tekrarlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: