Anti Aging Yüz Maskesi Google

maske

Anti Aging Yüz Maskesi Nasıl Yapılır

Ciltte meydana gelen yaşlılık belirtilerini geri çevirmek neredeyse imkansızdır. Ama anti aging yüz maskeleri yaşlılık belirtilerini minimum seviyede tutmanıza yardımcı olabilecek karışımlardır. Cilt bakımında kullanılan anti-aging yüz maskelerinin kimyasal olanları profesyonel cilt bakım uzmanları tarafından kullanılır. Bu cilt bakım işlemi çok pahalı olduğu için toplam nüfus içinde çok az kişi buna sahip olabilmektedir.

Cilt bakımı yapmak ve yaşlılık belirtilerini yok etmek için evde bir anti-aging yüz maskesi hazırlayıp uygulayarak cildinizi en az 10 yaş gençleştirmek mümkündür.

Doğal ve bitkisel ürünlerden hazırlanan anti aging yüz maskesi cildiniz için gerekli bakımı yaparken cildinizi yenilemek ve yaşlılık belirtilerini minimize ederek size taptaze bir görünüm kazandırır.

Anti Aging Yüz Maskesi Nasıl Hazırlanır?

Malzemeler: Doğal bal, badem, çuha çiçeği yağı, güzel kokulu bir esans yağı, portakal yağı, mandalina yağı ve portakal çiçeği yağı.

Hazırlanması ve Uygulanması: Anti aging yüz maskesini hazırlarken aşağıdaki sıralamaya göre hareket etmeniz ve uygulama taviseyelerine birebir uymanız etkili sonuç almanız için çok önemlidir.

Sırasıyla Antiaging Maske içeriğinin Hazırlanması

1. Bir çay kaşığı doğal balı ister mikrodalgada, isterse reşo usülü su dolu bir kabın içinde ısıtın.
2. Altı tatlı kaşığı çuha çiçeği yağını ısıtılmış bala ilave ederek iyice karıştırın.
3. Bu karışımın içine %100 saf esans yağını ekleyin. Ardından 2 damla mandalina yağı, 2 damla portakal yağı ve 2 damla portakal çiçeği yağını karışımın üstüne ekleyerek iyice karıştırın.
4. İki tatlı kaşığı bademi mutfak robotunda veya blenderda çekerek karışımın üzerine ekleyin.

Bu sıra ile hazırlamaya özen gösterin. Çünkü tüm bu malzemeleri bir anda karıştırıp hazırlamaya kalkarsanız etkisi çok az olacaktır. Anti aging yüz maskesini hazırlarken en son ilave edilen bademlerin çok iyi çekilmiş ve mümkün olan en küçük parçalar halinde olmasına dikkat etmelisiniz.

Yaşlanmaya karşı anti aging yüz maskesini yüz bölgesi, göz çevresi ve boyun bölgesine uygulayabilirsiniz. Yaşlılık belirtilerinin en fazla olduğu bölgelere özellikle bu maskeyi kullanın. Anti aging yüz maskesini cildinizde yarım saat beklettikten sonra ılık su ile temizleyin. Haftada bir kez uygulamanız yeterli olacaktır.

Uyarı: Maskelerdeki malzemelerden herhangi birine alerjiniz olabilir. Bu nedenle maskeyi uygulamadan önce bileklerinizde test etmeniz gerekmektedir. Alerji testi yapıp cildinizde herhangi bir tahrişe neden olmazsa bu anti aging yüz maskesini gönül rahatlığıyla cildinize uygulayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: