benlere bitkisel çözüm kürü Google

etbeni

et benleri için bitkisel tedavi kürü

Et benleri insan vücudunda elde, yüzde, boyunda, ayakta, sırtta, et beni omuzda olabilir. doğuştan yada sonradan oluşan ufak yuvarlak şeklinde bazen renkleri koyu olabilen bir bendir. et benleri görüntü olarak hoş gürünmez benle oynamak ve koparmak çok tehlikelidir. Uzmanlar bu benlerin hiç dokunulmaması, koparılmaması gerektiğini söylüyorlar.

Et benlerini koparmak cilt kanserine hatta ölüme neden olabilir. Et benleri için halk arasında söylenen bir yöntem vardır.

Et benini iple bağlayıp dşmesini beklemek. Uzmanlar bunun çok tehlikeli bir yöntem olduğunu ve kesinlikle önerilmediğini vurguluyorlar.

Prof. Dr. Ahmet Maranki et benlerine bitkisel çözüm olarak çörek otu yağı öneriyor. Çörekotu yağı düzenli olarak her gün 3 hafta boyunca uygulandığında faydalı olacağını söylüyor.

benlere bitkisel çözüm kürü

Çörekotu yağı kürünün tek malzemesi çörekotu yağıdır. Çörekotu yağını hergün bir çay kaşığı kadar et benlerinin üzerine yedirerek sürüyorsunuz. Ayrıca 1 çay kaşığı çörekotu yağınıda içmeniz gerekiyor.

Bunu ister sulandırarak için isterseniz bir kesme şekere döküp yiyebilirsiniz. Çörekotu yağının et benleri için kullanımı bu kadar kolay.

Yalnız düzenli olarak hergün uygulamanız ve 21 gün hiç bırakmadan yapmanız gerekiyor. Et benlerinizden rahatsızsanız bu et beni kürü denemenizi öneririz.

5 Comments

 1. MUSA diyor ki:

  Arkadaşlar metin şahin hoca et benlerinin tedavisini yüzde doksan dokuz yok eden bir bitkisel bitki yağı geliştirmiş günde 4 defa sürüyorsun bu bitki yağını 7 gün içinde kömür gibi olup kendisi dökülüyor bir daha aynı yerden et beni çıkmıyor

 2. yasemin diyor ki:

  evet musa bey gerçektende metin hocanın bitkisel ve doğal ilacı et benleini yok ediyor bende koltuk altındak et benleri için kullandım kısa sürede yok etti

 3. sema diyor ki:

  eşimde metin hocanın bitkisel doğal yağını kullanmıştı bu doğru et benlerini bu ilaç yok ediyor. yalnız göz kapağındaki et benleri ne vermiyor haberiniz olsun

 4. zehra diyor ki:

  evet metin hocanın ilacı gerçektende süpermiş et benlerinide yok ediyor teşekkürler hocam tamamen doğal ve bitkisel

 5. Leyla diyor ki:

  Ben çörek otu kullandim et benim icin 3 günde kurudu .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: