Buz Koyarak Ağrıları Giderin Google

buz

Boyun ve Baş Ağrılarından Kurtulmak için Buz Yöntemi

Çin akupunkturla tedavi yöntemleriyle bağlantılı olan buz yöntemi sayesinde boyun ve baş ağrılarından kurtulabilirsiniz. Üstelik bu yöntem daha pek çok sorunun oluşmasına veya mevcut sorunların tedavisinde oldukça etkili olduğu belirtiliyor. Boyun ve baş ağrılarından kurtulmak için buz yöntemi hemen uygulanabilecek çok kolay bir tedavi yöntemidir.

Ense, Boyun ve baş ağrılarından kurtulmak için buz yöntemi sayesinde enerji ile dolacak, sağlıkla güne başlayıp hayatınızı daha sağlıklı geçirebileceksiniz.

Yediğiniz yemeklerin sindiriminden müzmin ağrılara kadar pek çok hastalığa ilaç olan buz yöntemi sayesinde mutluluğu elde edeceksiniz. Baş ile boyun bölgesinin birleştiği nokta olan ense bölümünün üst orta noktasına 20 dakika süreyle buz tutmakla elde edeceğiniz faydaların neler olduğuna bakacak olursak aşağıdaki faydaları elde etmeniz mümkün olacaktır.

Buzun soğukluğunun hissedilme süresinin hemen ardından yaklaşık 35-40 saniye sonra buz tuttuğunuz bölgede bir sıcaklık hissedeceksiniz. Bu nedenle uygulaması çok kolaydır ve sizi üşütmeyecektir.

Boyun ve baş ağrılarından kurtulmak için buz yöntemi her gün uygulandığında vücudunuzun enerjiyle dolduğunu hissedeceksiniz. Çünkü buz yöntemi endorfin hormonunun kana salgılanmasını sağlayacak etkiyi göstermektedir.

Boyun ve Baş Ağrılarından Kurtulmak için Buz Yönteminin Faydaları

Uyku düzeni, daha iyi sindirim, gribe karşı direnç, eklem, diş ve baş ağrılarında azalma, nefes almada kolaylık, kardivasküler (kalp-damar sağlığı) sistemde iyileşme, nörolojik rahatsızlıkların tedavisi ve omurga ile ilgili sorunların giderilmesi, cinsel yolla bulaşan hastalıkların tedavisinde, bağırsak sorunlarında, troid bezi kaynaklı sorunlar, yüksek tansiyon, artrit, astım, obezite, selülit, adet dönemi rahatsızlıkları, iktidarsızlık, uykusuzluk, kronik yorgunluk, depresyon, stres ve psiko-duygusal rahatsızlıkların tedavi edilmesinde buz yönetiminin etkili olduğu belirtilmektedir. Buz yöntemi hakkında elde edilen bilgilere göre vücudun denge bulmasını sağladığı açıklanmaktadır.

Not: Sadece şizofreni, epilepsi (sara) hastaları ve hamilelik döneminde uygulanması tavsiye edilmemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: