Cilt Arındırıcı Maske Tarifi Google

suna-dumankaya

Suna Dumankaya Cilt Arındıran Maske Tarifi

Suna Dumankaya tarafından katıldığı Doktorum isimli tv programlarında cilt arındırmak için verilen maskenin tarifi ile cildinizi temizleyip canlanmasına olanak sağlar. Kış aylarında cilt bakımına çok daha dikkat edilmesin gerektiğini söyleyen Suna Dumankaya, cilt arındıran maske tarifi ile uygulayan kişilerin ciltleri parlak ve daha canlı ve daha sağlıklı olacağını söylemektedir.

Tamamen doğal olan cilt arındırıcı maske ile cildiniz canlanacak ve daha sağlıklı görünmesi sağlanacaktır.

kış aylarında özellikle ciltlerde birikmiş olan ölü deriler, kirli, soğuk hava kaynaklı cilt aşınmalarında ciltlerin sağlıksız, cansız olmasında önemli etken oluşturduğunu kötü görünmeyi minimuma indirmek için Suna Dumankaya cilt arındıran maske tarifi öneriyor. Cildi derinlemesine temizleyerek ciltte oluşan tahribatı gidermeyi sağlayan cilt arındırıcı maske tarifini hazırlamak ve uygulamak oldukça kolay bir işlemdir.

Malzemeler:

– 1 kaşık mısır unu
– 1 kaşık kil
– 1 kaşık el kremi
– Su

Maskenin Hazırlanması ve Uygulanması:

1 yemek kaşığı kil, 1 yemek kaşığı el kremi, 1 yemek kaşığı mısır ununu bir kabın içine koyarak karıştırın. Üzerine krem kıvamı alıncaya kadar su ekleyin. Elde ettiğiniz doğal cilt arındırıcı maskeyi cildinize masaj yapar gibi uygulayın. Cilt üzerinde bu maskeyi 5-10 dakika kadar beklettikten sonra elinize bir miktar mısır unu alıp peeling şeklinde maskenin üzerine sürerek cildinizden çıkarın. Cilt üzerinde hiç maske kalıntısı kalmadığında ılık su ile durulayın.

Suna Dumankaya cilt arındırıcı maske tarifi hem yüze hem de ellere haftada 2 kez rahatlıkla uygulanabilir. Cildin porselen gibi pürüzsüz bir hale gelmesini istiyorsanız Suna Dumankaya cilt arındırıcı maske tarifini düzenli olarak uygulayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: