cilt sıkılaştırıcı bitkiler ile kür maske tarifi Google

cilt

cilt sıkılaştırıcı bitkiler ile kür maske tarifi

Suna dumankaya cilt sıkılaştırıcı kür olarak sunduğu tarifler arasında cildinizin canlı görünmesi için kür ve gözenek sıkılaştırmak için maske tarifi verdi. her cilt tipine uygun olarak kullanılabilen Bayanların yaş ilerledikce yaşadığı en önemli sorunlarından biridir. Cildinizin sıkılaşıp canlı görünüme sahip olması için çözüm olarak evde kolayca hazırlanabilen masrafsız ve bitkisel öneriler.

cilt sıkılaştırıcı kür : 1 ölçek elma suyu, 1 adet maden suyu ve yanı ölçüde salatalık suyunu karıştırın ve buz kalıplarında dondurun. Bu buzlardan her gün 1 adedini cildinizde dolaştırın. Cildinizin sıkılaştığını hissedeceksiniz.

gözenek sıkılaştırıcı maske tarifi : 1 adet yumurta akını beyazlaşıncaya kadar çırpın. İçine 1 tatlı kaşığı bal ekleyin ve çırpmaya devam edin. 1 tatlı kaşığı limon suyu ve 1 çay kaşığı çiçek yağı ekleyip iyice karıştırın.

Karışımdan 1 parça pamuğa dökün, yüz ve dekolte bölgenize sürün. Bütün cildinizi tamamiyle sildiğinizden emin olduktan sonra yarım saat bekletin. Ve ılık suyla durulayın. Maskeyi haftada iki kez tekrarlayabilirsiniz.

Suna Dumankaya cildi canlandırmak için kırışıklık kremi tarifi : cildi canlandıran bitkiler kurutulmuş gelincik çiçeğini tuzsuz tereyağında eritin ve 1 gece dinlendirin. Ertesi gün tereyağlı karışımı tekrar eritip içine lanolin yağı ekleyin. karışımı kırışık bölgelerinize uygulayarak kırışıklıklardan kurtulmanız mümkün.

kırışıklık önleyici bakım kremi tarifi veren suna dumanakaya gül cilde çok yararlı kremlerde mutlaka gül den yararlanılması gerektiğini belirtti

cilt sıkılaştırıcı tonik tarifi : 7 adet gülü kavanoza koyup üzerine çıkacak kadar beyaz sirke ilave edin. Bu karışımı oda sıcaklığında 1 hafta bekletin. 1 hafta sonunda karışımı süzün ve karışımdan akşamları cildinize sürüp 1-2 saat bekletin. Ilık suyla cildinizi temizleyin. Bu toniği bir kaç kullanımdan sonra ciltteki sıkılaşmayı farketmeniz mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: