Ebru Şallı Peeling Tarifi Google

ebru-salli

Ebru Şallı Evde Peeling Yapma Tarifi

Evde peeling yapmanın ayrıntılarını Ebru Şallı açıkladı. Ebru Şallı tarifi olan evde peeling yapma şeklini kullanarak cildinizdeki ölü derilerden kurtulup sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olabilirsiniz. Ebru Şallı kadar güzel ve canlı bir cilt yapısına kavuşmak istiyorsanız kendinizin hazırlayabileceği evde peeling yapma önerilerini uygulamanız yeterli olacaktır.

Tamamen bitkisel ve doğal malzemeler kullanılarak hazırlanan evde peeling yapma işleminin sonucunda cilt bakımını tamamlanmış olunur.

Ölü Derilerden Kurtulmak ve Cildin Sağlıklı Kalması için Peeling

Ebru Şallı evde peeling yapma işlemi sayesinde kolayca ve etkili biçimde cilt bakımı yapmış olacaksınız. Ekonomik yönü nedeniyle evde peeling yapılması, cilt bakımını masraflı bir işlem olmaktan çıkarmaktadır. Ebru Şallı, katıldığı tv programlarında ve kendisinin sunuculuğunu yaptığı programlarda herkes için pratik yöntemler açıklamaktadır.

Cilt bakımının önemli unsurlarından biri olan cilt üzerindeki ölü derilerden kurtulmak ve cildin sağlıklı kalmasını sağlamak için evde peeling yapma önerilerini uygulamanız cilt sağlığı için oldukça önemli bir konudur. Makyaj, çevresel koşullar, hava şartları ve bazı hastalıkların cilde olumsuz etkilerini evde yapılacak peeling sayesinde yok edebilirsiniz.

Ebru Şallı Evde Peeling Nasıl Yapılır

Malzemeler; 2 yemek kaşığı yulaf, yarım yumurta akı, 1 çay kaşığı avokado yağı ve yeterince deniz suyu

Peeling Hazırlama ve Uygulama Detayları; yukarıda belirtilen malzemeleri bir kabın içine koyduktan sonra kıvamını alana kadar deniz suyu ekleyip iyice karıştırın. Elde edilen karışımı yüz ve dekolte bölgesini temizlemek için kullanabileceksiniz.

Cildinizde 5 dakika süre ile peelingi bekletmek daha iyi sonuç almanızı sağlayacaktır. Süre bitiminde peeling uyguladığınız bölgeleri su ile temizlediğinizde cildin rahatlayıp nefes aldığını, temiz bir cilde kavuştuğunuzu hissedebileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: