Ender Saraç Civanperçemi Maskesi Google

ender-sarac

Yüzdeki Çöküntü ve Kırışıklıklar için Maske

Yüz bölgesindeki çöküntüler ve kırışıklıklar için doğal ve mükemmel bir çözüm olan civanperçemi maskesini Dr. Ender Saraç açıkladı. Yüz cildinde meydana gelen kırışıklıklar ile gözaltı ve yanaklarda oluşan çöküntüleri doğal bir maske ile normale döndürmek istiyorsanız civanperçemi maskesi size ilaç olacaktır.

Ender Saraç tavsiyesi olan civanperçemi maskesini düzenli kullandığınızda yüzdeki çöküntüler ve kırışıklıklar yok olacaktır. En faydalı cilt bakım formüllerinden olan civanperçemi maskesinin cilde faydaları çok fazladır.

Dr. Ender Saraç tarafından açıklanan civanperçemi maskesini kullandığınızda özellikle yanaklarda ve gözaltlarında meydana gelen çöküntüler ile kırışıklıklarınızdan kurtulabilirsiniz.

Cilt bakımı için Ender Saraç tarafından tavsiye edilen civan perçemi maskesinin içeriğinde cilt için çok faydalı olan bazı şifalı bitkiler de bulunmaktadır. Yüz dolgunlaştıran ve gerginleştiren maskenin hazırlanması ve nasıl uygulanacağı ile ilgili bilgiler aşağıdadır.

Civanperçemi Maskesi Tarifi

Gerekli Malzemeler: Bir avuç dolusu kuru civanperçemi çiçeği, yarım (1/2) çay bardağı taze sıkılmış limon suyu, bir avuç yulaf unu, 1 adet çiğ yumurtanın sarısı, 1 yemek kaşığı zeytinyağı ve 1 yemek kaşığı doğal süzme bal.

Hazırlanması ve Uygulanması;

Kuru civanperçemi çiçeğini saf ve klorsuz suya ilave edip 10 dakika kaynatıp süzün. Elde edilen sudan bir fincan alıp buzdolabında soğutun. Civanperçemi posasını ezip içine limon suyu, bal, zeytinyağı, çırpılmış yumurta sarısı ve zeytinyağı katarak iyice karıştırın. Ardından içine buzdolabına konulan soğutulmuş civanperçemi suyunu kattıktan sonra yulaf unu katılarak maske kıvamına getirilir.

Akşamları cilde sürüldükten sonra 1 saat beklenir ve ılık su ile yıkanıp ciltten arındırılır. Civanperçemi maskesini ciltten arındırdıktan sonra gülsuyu ile cildinizi silmeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlayacaktır.

Civanperçemi maskesini 1 ay boyunca her akşam uygulayabilirsiniz. Her seferinde maskeyi taze olarak hazırlayıp uygulamanız önemlidir. Bitkisel civanperçemi maskesi cildiniz için çok faydalı olduğundan dolayı ilk hafta sonunda cildinizde oluşacak iyileşmeyi kendiniz gözlemleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: