Epilepsi Hastalığına Bitkisel Kür Google

saracoglu

Epilepsi Hastalığı Bitkisel Tedavi için Çözüm Kürü

Herbalist ibrahim saraçoğlu epilepsi hastalığı son yıllarda baya artış göstermekte dedi ve ekledi. Epilepsi hastalığı neden arttı ve epilepsi nasıl bir hastalık hakkında bilgiler veren ibrahim saraçoğlu epilepsi hastalığına bitkisel kür tarifi. Kürün Epilepsi nöbetinin şiddetini azaltmak için doğal E vitamini takviyesi alınması gerekiyor.

Epilepsi rahatsızlığı için E vitamini tamircidir. d alfa tokoferol özellikle soya fasulyesinden elde edilir. 200 ml. Eger fazla alındığında yorğunluk ve halsizlik yapar.

Epilepsiye iyi Gelen Bitkiler

• 1 bardak su
• 1 tatlı kaşığı yaban kekiği
• karabaş otu

Bu kürü 10 gün iç 1 hafta ara vererek devam edilir. ibrahim saraçoğlu epilepsi hastalığı olan 12 yaş altı çocuklar için bu kürü önermemektedir.

Epilepsi Hastalığına Yaban Kekiği Kürü

Kaynayan 1 bardak suyun içine 1 tatlı kaşığı yaban kekiği atıp. 5 dakika demleyin. Demlenen epilepsi için yaban kekiği suyunu süzüp, ılıması için bırakın. Sabah kahvaltısından 2 saat sonra 1 su bardağı için. Katkı maddesi Kesinlikle (bal, şeker, vs) ilave etmeyin. Bu epilepsi için yapılan kür her zaman taze hazırlanır.

Epilepsi için Karabaş Otu Kürü

1 tatlı kaşığı karabaş otunu kaynamakta olan 1 su bardağı suya atıyoruz. 5 dakika kaynamaya bırakıyoruz. karabaş otu kaynadıktan sonra süzüyoruz. Süzülen karabaş suyunu ılımaya bırakıyoruz. ılıyan kürü sabah ve aksam yemekten 2 saat sonra içilir.

4 Comments

 1. gökçe diyor ki:

  20 yaşında bir ablam var ve 6 yaşından beri dirençli epilepsı ceşıtlı ilaclar kullanmakta ama ilaçlar hastalığına yenik düşmekte sol temporal bölgesinden ankara hacet tepe de amelyat oldu ve hastalık gerilemek yerine daha fazla ilerledi bize bitkisel ilaclar eşliğinde yardımcı olursanız cok sevinirim ilginiz için şimdiden teşekur ederim.

 2. Gülsüm Özsöz diyor ki:

  Merhaba hocam. İzmirden yazıyorum. Yaklaşık 6 yıldır epilepsi hastasıyım. İlk 2 yıl sık sık ağır krizler geçiriyordum. Önce epilepsi teşhisi konuldu. Snra başka bir doktora gittim. Anksiyete bozukluğuna bağlı epilepsi olduğunu söyledi. Fakat yazdığı ilaçlar bir işe yaramadı. Çok hastane değiştirdim. Şifayı 9 Eylül hastanesinde bir nöroloji uzmanında gördüm. 3 yıldır da ağır kriz geçirmiyorum. Fakat hafif ataklarda peşimi bırakmıyor daha. Bir yıldan fazla lustral kullandım. Şuanki doktorum lustralı kesti. Kilo verdim. Sıkıntım ise hafif atakların geçmeyişi. Tedavinin başında keppra kullandım. Yanında birkaç değişik ilaç kullandım ve bıraktım. Fakat keppra hiç bırakılmadı. Ama dozajında sürekli değişiklik yapıldı. Şuan iyiyim. MR ve Eeg sonuçlarım hep temiz çıkıyor. Ama hastalık bedende duruyor. Bu da moralimi bozuyor. Nedir beni rahata kavuşturacak olan tedavi sizce. Yardımcı olursanız sevinirim.

 3. PINAR diyor ki:

  KOLAY GELSİN HOCAM. 2-2,5 YIL ÖNCESİ BAŞLAYAN BAYILMALARIM OLDUYORDU. BU YILDA 1-2 DEFA KARŞILAŞTIĞIM BİR SORUNDU. EN SON MAYIS 2017 DE 1 GÜN İÇİNDE 3 DEFA BAYILMAM OLDU.(VÜCUDUMU ATEŞ SARIYOR SOĞUK SOĞUK TERLİYORUM. YER AYAĞIMIN ALTINDAN KAYIYOR) NÖROLOJİ YE GİTTİM. MR EEG VE BOYUN ULTRASONU ÇEKİLDİ. EEG SONUCU EPİLEPSİ TEŞHİSİ KONULDU.EMİN OLMAK İÇİN FARKLI BİR HASTANEDE 2 İNCİ EEG ÇEKİLDİ VE AYNI TEŞHİS KONULDU. İLAÇ OLARAK KEPPRA 250 M VERİLDİ SABAH AKŞAM KULLANIYORUM.5 YIL BOYUNCA KULLANMAM GEREKİYORMUŞ ARA ARA TEKRAR EEG ÇEKİMİ YAPILACAK.AYRICA AKDENİZ ATEŞİ RAHATSIZLIĞIM VAR. kolşisin KULLANIYORUM. İLACA BAĞLI KALMAK İSTEMİYORUM. BİTKİSEL OLARAK KULLANABİLECEĞİM BİR TEDAVİ YÖNTEMİ RİCA EDİYORUM SİZDEN YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.İYİ ÇALIŞMALAR

 4. Koruyucu yok diyor ki:

  İçinde koruyucu olan hiç bir şeyi yemeyin ve içmeyin. Bu bile sara hastalığının yarısını tedavi eder

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: