Ergenlik Sivilcelerine Ne İyi Gelir Google

sivilce

Ergenlik Sivilceleri

Ergenlik dönemi gençlerin vücudunda pek çok değişiklikler yaşadığı, psikolojik ve fiziksel olarak tamamen bambaşka birine dönüştüğü bir dönemdir. Aslında bu dönemde insan kendini bulur, asıl olması gerektiği gibi bir insan kimliğine bürünür. Bu dönemde fiziksel olarak yaşanan değişimlerin içinde gerek kız gerek erkek olsun bütün gençlerin ortak problemi yüzde ve bazen sırt bölgesinde çıkan sivilcelerdir. Bu sivilceler dış görüntüyü olumsuz yönde etkilemekte, özgüven sorunlarına sebep olmaktadır.

Ergenlik Sivilcelerine Ne İyi Gelir?

Sivilceyi önlemenin yolları olmasına rağmen vücudun salgıladığı yağ oranı, dış ortamın kirlilik temizlik durumu ve yenilen yiyeceklere göre pek tabi sivilce artış hızı ve sivilcelerin türü değişiklik göstermektedir bu sebeple sivilceyi önlemenin yolları pe etkili yöntemler değildir. Fakat var olan sivilcelere iyi gelen ve onları geçiren kürler çok daha etkilidir ve cilt tiplerine göre değişiklik göstermezler.

Var olan ergenlik sivilcelerine ne iyi gelir bitkisel araştırmaları yapıyorsanız bu yazının devamında aradığınızı bulacaksınız.

Ergenlik sivilceleri için öncelikle bir dermatoloğa gidip durumun ciddiyeti hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Eğer dermatolog bunun normal düzeyde bir sivilce olduğunu söylerse o zaman bitkisel olarak kırmızı kantaronu deneyebilirsiniz. Bu ottan alacağınız bir tutamı çay gibi demleyip için.

Kalan çayı yüzünüze tonik niyetiyle sürün, durulamayın. Posasını da sivilceli bölgelere lokal olarak uygulayarak sivilcelerin hem içten hem dıştan iyileşme sürecini artırın.

Suna Dumankaya’nın verdiği bu formül kesinlikle sivilceler için açık ara en etkili doğal sivilce kürüdür. Ergenlik sivilcelerine ne iyi gelir bitkisel formüller içinde en çabuk sonuç veren ve en popüleri kırmızı kantaron otlu tariftir. Ergenlik sivilcelerine ne iyi gelir bitkisel aramalarınızı bir kenara bırakın ve kırmızı kantaron otunu mutlaka deneyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: