gastrit tedavi kürü için şifalı bitkiler Google

gastrit

gastrit tedavi kürü için şifalı bitkiler ile bitkisel çözüm

gastrit tedavisinde öncelikli olarak hastalığa sebep olan nedenler belirlenip, gereken önlemler alınır. Anti-asitler yada diğer mide asidini azaltan yada nötralize eden ilaçlar belirtileri önleyebilir ve iyileşme süreci ilerleyebilir.

Gastrit belirtileri iki yada üç günden fazla sürerse kanlı kusma yada kanlı dışkı gelirse vakit kaybetmeden en kısa sürece acil olarak doktora başvurulmalıdır.

Gastritin nedenleri arasında alınan ilaçlar, alkol, korozif (yakıcı) maddelerinin alımı, aşırı stres ve beslenme alışkanlıklarından kaynaklanmaktadır.

gastrit rahatsızlığı için bitkiler nasıl kullanılır

Gastrite ne iyi gelir, 1 çay bardağı sıcak suya, 1 çay kaşığı bal ve yarım adet limon sıkılarak için, yemek yedikten sonra nane ve papatya çayı içilmesi son derece faydalıdır.

Gastrit nasıl geçer, Yemeklerden önce ise ayrık kökü, aynisafa, meyan kökü ve keten tohumu gibi bitkilerden çay demlenip içilmesi oldukça etkilidir. 1 bardak kaynamış suya 10 gram civanperçemi koyup 10 dakika kadar bekletip günde 2 ila 3 bardak içilmesi gastrit tedavisinde yardımcı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: