Göbek Eritme Kürü Google

saracoglu

Göbek Bölgesini incelten Kür

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu göbek eritme kürü tarifi vererek göbek bölgesini inceltmek isteyenlere umut dağıttı. Prof. Saraçoğlu’nun tarifini verdiği göbek eritme kürü doğal içeriklerden oluşmaktadır ve göbek bölgesin eritmek için çok etkili olduğu belirtilmektedir. Göbek bölgesinde biriken yağlar bu bölgenin kalın görünmesini sağladığı gibi kişinin daha kilolu görünmesine de etki etmektedir.

Göbek eritme kürü ile göbek bölgesindeki yağlar ve fazlalıklardan kurtulmak ve daha ince görünmek elinizdedir.

Göbek eritme kürünün içeriğindeki maydanoz ve lahana bitkilerinin yağ yakıcı etkisi ile limonun antioksidan etkilerinin birleşmesi sonucunda ortaya etkili bir göbek eritme kürü çıkmaktadır. İbrahim Saraçoğlu göbek yağı eriten doğal kür tarifini düzenli kullananların hızlı biçimde göbek bölgesindeki yağlardan kurtularak bu bölgenin inceldiği gerçektir.

Göbek Eritme Kürü Tarifi

Malzemeler: Lahana yaprağı, maydanoz, limon ve klorsuz su.

Hazırlanması ve Uygulanması: ½ litre klorsuz su kaynatıldıktan sonra içine 4 adet taze lahana yaprağı konulur ve 3 dakika kadar kaynatmaya devam edilir. Yaklaşık 25 dal taze maydanoz eklenerek kaynatmaya 3 dakika daha devam edilir ve süre bitiminde ocaktan alıp soğumaya bırakın. Soğuduktan sonra süzülerek içine 1 adet limonun suyu eklenir. Günde iki veya üç kez içilerek tüketilir. Aç veya tok karnına kullanılabilen bu kür her gün taze olarak hazırlanmalıdır.

İbrahim Saraçoğlu göbek eritme kürü sadece 3 hafta kullanılır ve tekrar uygulanacaksa en az 1 hafta ara verilmelidir. Kürü kullanırken içine tatlandırıcı veya başka bir ürün katmamalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: