Hamilelikte Çatlak Oluşmaması için Kür Google

suna-dumankaya

hamilelikte Oluşan Çatlaklar Nasıl Geçer

Suna Dumankaya hamileyken ciltte çatlak oluşmaması için kür tarifini verdi ve bazı önerilerde bulundu. Hamileyken çatlak oluşmaması için kürü uygulayıp önerileri yapanların ciltlerinde çatlak oluşmayacağının altını çizen Suna Dumankaya, bayanların bu kürü kullanmalarında fayda olacağını belirtti.

Hamile kadınların en büyük korkularından biri özellikle karın bölgelerinde derinin fazla gerilmesi nedeniyle oluşan çatlaklardır. Suna dumankaya hamilelik çatlakları olanlar için yapılması gerekenler.

Hamilelik çatlakları olarak bilinen bu tür çatlakların oluşmaması için cilt gerilmeye başladığı andan itibaren aşağıdaki hamileyken çatlak oluşmaması için kür tarifini hazırlayıp uygulayın.

Hamile kadınlar ve daha önce doğum yaptığı için karın bölgesinde çatlak oluşan hanımlar için çok faydalı olan kürü uygulayanların çok iyi sonuçlar aldığını söyleyen Suna Dumankaya, düzenli olarak önerileri uygulayan ve kürü uygulayanların cilt çatlakları oluşmamakta ve oluşmuş çatlakların görünümünde iyileşmeler olduğunu belirtti.

Suna dumankaya hamilelikte çatlak önleyici kürü uygulayın ve buna ek olarak düzenli olarak her banyoda çatlak oluşan bölgeye kese yapmanın çok fayda ettiğini söylüyor. Kese yaptıkça ölü deriler vücuttan atılıyor ve yerine yeni deri hücreleri ekleniyor. Böylelikle çatlak oluşan bölgedeki çatlak görünümü gün geçtikçe azalıyor dedi.

Hamilelikte Çatlak Oluşmaması için Kür

Malzemeler: 1 adet ayva ve hindistan cevizi suyu

Hazırlanması ve uygulanması: 1 adet ayvanın içindeki çekirdekleri çıkarın ve 1 bardak kaynadıktan sonra ateşten alınmış suyun içine ayva çekirdeklerini atın. Bir gece bu suyun içinde ayva çekirdeklerini beklettikten sonra süzün. Bu suyun içine yeteri kadar hindistan cevizi suyu ekleyin.

Hamileyken çatlak oluşmaması için hazırlanan bu kürü her gün düzenli olarak cildinize sürmelisiniz. Böylece doğum çatlaklarınızın oluşmadığını, daha önce oluşan hamilelik çatlaklarının görünümünün ortalama sekiz hafta sonra oldukça azaldığını fark edeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: