Horlama Tedavisi Bitkisel Çözüm Google

horlama

HORLAMA BİTKİSEL ÇÖZÜM

Horlama şifalı bitkiler ile bitkisel çözüm kürleri olarak verilen bilgiler arasında horlama nasıl olur? horlama nasıl geçer? horlamaya ne iyi gelir? horlamamak için hangi doğal bitkiler kullanılmalı, horlamaya iyi gelen bitkiler nelerdir sorularına yanıt bulacağız.

Hepimiz geceleri kesintisiz uykunun tadını çıkarmak isteriz. Ama yanımızda uyuyan ve çevresine rahatsız veren bir hastalık olan horlama ; Genellikle burun ile geniz bölgesinin anatomik bir tıkanıklıktan veya darlığından oluşmaktadır.

Horlamanın oluşumuna bakacak olursak geriye yattığımızda burnumuzdan gelen cisimlerin etkisiyle serbest kalan dilimiz geriye doğru sarkarak soluk borusunu kısmen tıkayarak ortaya çıkıyor.

Bu durum solunum yolu şikayeti olup yanındakileri de rahatsız eden bir hastalıktır. Horlamayı geçiren tedavisini doktorunuzun takip edip olayı bütün detayı ile değerlendirmesi gerekir. Günümüzde horlama tedavilerinin büyük bir kısmı anotomik olmadığı için bitkisel tedavisi de önerilmektedir.

Ayrıca horlama karşı tedavisi için düşünülen bitkisel uygulama ile uyku sırasında ortaya çıkan uyku apnesi, uyku bozuklukları da tedavi ediliyor.

Horlama hastalığının bitkisel tedavisi ne bakacak olursak çok basit bir uygulama olduğunu göreceksiniz. 2-3 adet lahana yaprağını, 1 litre suya koyarak az haşlayın ve bu lahana suyunu sabah akşam aç karnına içmelisiniz.

Horlama tedavisinde bitkisel çözüm daha kolaydır. Sinirli yaprak, mazı, mersin yaprağı, kekik ile bir bardak sirkenin içine atıldıktan sonra gün içinde bir defa gargara yapılarak içilmeye devam edilerek bu rahatsızlıktan kurtulmak mümkündür.

Ayrıca Sirke ve nar kabuğunu da deneyebilirsiniz. Horlama tedavilerinde doktorlar normal şartlarda hastayı uyutarak takip yaparlar. Sonuç alınması da çoğu zaman zordur. Ama bitkisel kürlerle bu hastalığın yenildiğine şahit olacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: