İbrahim Saraçoğlu Ağız Kuruluğu Tedavisi Kürü Google

saracoglu

Ağız Kuruluğunun Nedenleri;

Ağız kuruluğu basit gibi görünen ama kişinin hayatını zorlaştıran bir rahatsızlıktır. Ağız kuruluğu çeken insanların dillerinde yanma ya da sızlama hissi oluşmaktadır. Bunu dışında ağızda kuruma kişiyi sık sık sıvı tüketmek zorunda bırakmaktadır. Su azlığından ve su ihtiyacından kaynaklanan dudak yaraları oluşmaktadır.

Ağız kuruluğu nedeniyle kişiler konuşurken zorlanmakta ve sürekli yutkunma hissi duymaktadır ve konuşma esnasında rahat yutkunamadıklarından enteresan durumlarda görünmektedir. Susuzluğun neden olduğu ağız kuruluğu tat almakta sorun yaratmaktadır ve yenilen yiyecekten lezzet alınmasını engellemektedir. İbrahim Saraçoğlu ağız kuruluğu tedavi kürü olarak lahanayı ve çörek otu yağını tavsiye etmektedir.

Ağız Kuruluğunu Önlemenin Bitkisel Yolları;

Lahana kürü, kilo vermek için kullanılan yaygın bir yöntemdir. Lahana kan dolaşımını düzenlemeye yardımcı olarak vücudun canlanmasını sağlamaktadır. Ayrıca vücutta biriken toksinleri atmaya yardımcı olduğundan kolon kanserini önlemektedir.

Lahana kürü, lahananın dış kabukları kullanılarak yapılır (yuvarlak olan iç kısmı bu kür için uygun değildir). 2 tane dış kabuk 3 bardak kaynayan suya atılır. 15 dakika kaynattıktan sonra 2 ya da 3 parçaya bölünerek gün içinde ılık olarak tüketilmelidir. Bir hafta uygulanmalıdır. İbrahim Saraçoğlu ağız kuruluğu nasıl geçer sorunları için soğuk pres çörek otu yağını önermektedir.

Çörek otu, bütün vücuda etki ederek sağlıklı bir bedene kavuşmayı sağlamaktadır. Ağız kuruluğu için soğuk pres çörek otu yağı kullanılmaktadır. Soğuk pres bulunamıyorsa 3 çay kaşığı tepeleme siyah çörek otu tohumu bir havanda iyice ezilerek de kullanılabilmektedir. Ezilen çörek otu birkaç yudum suyla yutulmalıdır. Bu kür günde 2 kez uygulanmalıdır.

Çörek otu, hamile kadınlar, doğum kontrol hapı kullananlar ve organ nakli olmuş kişiler tarafından kullanılmamalıdır. Ağız kuruluğu, yukarı da belirtilen kürler sayesinde engellenmektedir. Kullanılan bazı ilaçların yan etkisi olarak ağız kuruluğu görülmektedir. Bu durumda ilacı bırakmak çözüm değildir. İbrahim Saraçoğlu ağız kuruluğuna ne iyi gelir bu tedavisi kürleriyle ağız kuruluğundan kurtulmak mümkün olmaktadır.

One Comment

  1. Neşe baydar diyor ki:

    Merhaba hocam annemin agiz kurulu hiç geçmiyor doktorlar hiç bişey bulamıyorlar acaba ne yapmalıyız yardimci olabilir misiniz tsk ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: