İbrahim Saraçoğlu AMH Kürü Google

saracoglu

AMH Nedir?

Hanımların hamileliğine engel olan en önemli neden hormonel dengelerin bozukluğudur. Vücudun fazla ya da az hormon üretmesine bağlı olarak dengeyi yeniden kurmak gerekmektedir. Bu anlamda Fsh denilen hormon, Amh hormonu ve Estradiyol yani E2 hormonu dengesi çok önemlidir.

İbrahim saraçoğlu amh kürü ve diğer hormonları dengeye getirmek için soğan ve brokoli kürleri uygulandığı takdirde tedaviye cevap vereceksiniz. AMH açılımı Anti Müllerian Hormon

AMH Kürü Nasıl Hazırlanır Ve İçerikleri Nelerdir?

Vücutta AMH hormonu düşük ise yükseltilmesi gerekir. Bu hormonun görevi sperm yumurtayı dölledikten sonra embriyo oluşma sürecini yönetmek ve embriyonun gelişiminden sorumlu olmaktır. Hormon düşüklüğünden her ay hamile kalsanız bile hamilelik birkaç sürüp emriyo oluşmadan dışarı atılacaktır.

İbrahim saraçoğlu amh kürü önce incir arkasından da brokoli kürü ile hormon dengenizi yeniden kurmanıza yardımcı olacaktır. İncir kürü Yarım litre suya sekiz dokuz adet kuru incir konur. İncirlerin üzerinde beyaz pudra var ise iyice yıkayıp temizledikten sonra kullanınız. Yedi dakika ağzı kapalı kaynatılır.

Üç öğün yemeklerden önce aç karnına içilir. 21 gün uygulanıp 7 gün ara verilir. Tekrar 21 gün uygulama ile 42 gün tamamlanır. Yumurtanın çatlayıp sperm tarafından döllenmesi için 25 gün uygulama 7 gün ara ve 25 gün uygulama toplam 50 gün uygulamada yapılabilir. Bu uygulamaya destek olarak brokoli kürünü de yapınız.

Kür yarım litre suya 200 gram taze brokoli beş dakika ağzı kapalı olarak kısık ateşte kaynatılır. Yine yukarıdaki gibi yemeklerden önce 21 gün uygulama 7 gün ara ve tekrar 21 gün uygulama 7 gün ara vererek uygulama tamamlanır. Bu uygulama sürecinde kahve, çikolata, ceviz, taze beyaz üzüm, portakal, portakal suyundan uzak durulmalıdır.

Fsh hormonu hamile kalabilmek için 8 civarında olması gerekir. Fsh yüksekliği olan kişi İbrahim saraçoğlu amh kürü yaparken aynı zamanda soğan kürü uygulaması da yapacaktır. Soğan kürü kabuklarını ayıkladığınız bir baş soğanı dört parçaya bölüp bir buçuk bardak suda kaynatıp ılık sıcak arası 15 gün boyunca günde iki defa aç karnına içeceksiniz.

3 Comments

  1. Ayşe koç diyor ki:

    Merhaba 1 senelik evliyim daha hiç çocuk denemedik şuan istiyoruz doktora gittim çikolata kıstı var bende 7cm amh değerim 1,48 çıktı fsh değerim 4,78 estradiol 54 incir kürü yararlı olur mu? Ve bazı yerlerde incirlerden 15-16 adet yazıyor bazı yerde 8-9 adet yazıyor hangisi olacak

  2. emine bakırcı diyor ki:

    Incir kürü prolaktini yükseltirmi benim amh deyerim0.50 pralaktin deyerim 85. Ilac kullaniyorum pralaktin icin teşekkür ler…

  3. Ebru diyor ki:

    Incir kuru brokoli ve sogan kurunu bir arada kilullanmak zararli olurmu 5 yildr evliyim olmuyor amh dusuk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: