İbrahim Saraçoğlu Geniz Akıntısına Bitkisel Kür Google

saracoglu

İbrahim Saraçoğlu Geniz Akıntısına Bitkisel Tedavi Kürü

Geniz akıntısının bitkisel tedavisi önerisine ibrahim saraçoğlu adaçayı kürü iyi geldiğini, Adaçayının geniz akmasında geçirici özelliğe sahip olması nedeniyle bu kürü uygulayanların geniz akıntısını önleyen bitkiler arasında ada çayının geniz akıntısına çare olduğunu vurguladı.

Geniz akıntısının geçmesi için bitkisel olarak hangi şifalı bitkilerin iyi geldiğini ibrahim saraçoğlu açıkladı. Kürden önce geniz akıntısı neden oluşur bakalım.

Geniz Akıntısı Nasıl Olur?

Burun içindeki mukoza yada sinüslerin iltihaplanma sonucunda oluşan salgıların boğaza doğru gelmesidir.

Genizde akıntı sonucu ağızda koku olması, öksürmeye sebebiyete neden oluşması, gribal enfeksiyona, nezle belirtileri görülmesi, boğazın gıçık tutması, boğazda yutkunma, sonucunda bu rahatsızlığa neden olur.

Geniz Akıntısı için Bitkisel Çözüm Kürü

İbrahim saraçoğlu geniz akıntısı için bitkisel çay adaçayı kürü nasıl yapılır; Bir tutam adaçayını 10 dakika kaynamış bir bardak su içine koyularak demlemeye bırakılır.

Demlenen adaçayı kürünü çay şeklinde gün içerisinde 2 veya 3 kez gargara yapılmak süretiyle tüketilir. Sonucunda geniz akıntısı önlenir. Ayrıca adaçayı içilmesinde geniz akıntısına iyi gelir. tuzlu su ile yapılan gargara geniz akıntısı geçirmede etkilidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: