İbrahim Saraçoğlu Saç Dökülmesi Kürü Google

saracoglu

Saç Dökülmesine Bitkisel Tedavi Kürü

ibrahim saraçoğlu Saç dökülmesine lavanta bitkisi iyi gelir. Saç dökülmesini tetikleyen nedenler arasında saç yağlanması ve demir eksikliği saçları döker.

ibrahim saraçoğlu saç dökülmesi için lavanta kürü nü önerdi ve aynı şampuan kullanmanın saçları döktüğünü belirterek 6 ayda veya senede bir şampuanlarınızı değiştirmeniz saç dökülmesini önlemeye iyi geldiğini ve saç dökülmesini büyük oranda ortadan kaldırmakta olduğunu belirtti.

Genetik olarak başlayan saç dökülmesine karşı yapılacak bişeyin olmadığını söyledi.

Saç Dökülmesine Bitkisel Kür

Saç dökülmesine lavanta kürü; Lavanta bitkisini 750 ml olacak şekilde kaynatılan suya bir tatlı kaşığı ilave edilir. Ortalama beş-altı dakika demlenen lavanta, ılıması için beklenir. ılıyan lavanta süzülür ve süzülen lavanta suyu ile saçlarınızı yıkayın. etki etmesi için yarım saat bekleyin.

Bu kürü uygularken saçlarınızın temiz olması gerekiyor.

Saç dökülmesine ceviz kürü; ibrahim saraçoğlu saç dökülmesine ceviz kürü de önerdi hatta cevizin lavantadan daha fazla etkili olduğunu söyledi.

Yeşil kabuklu olan cevizin yeşil kısmını ezin. birazda zeytin yağı, yoksa mısır özü yağı ilave edip krem haline getirip saçlarınızın dibine sürün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: