Ihlamur Kusburnu Altın Otu Çayı Google

zayiflama-cayi

İbrahim Saraçoğlu Zayıflamak için Çay

İbrahim saraçoğlu ıhlamur kuşburnu altın otu bitkileri ile verdiği çayı zayıflamak yada diyet yapmak isteyen kişilerin içebileceğini, Ayrıca bu çayın şekeri dengeleyen özelliği ve iştahı kesmeye faydalı olduğunu açıkladı. kış ıhlamuru kuşburnu altın otu zayıflama çayı kandaki leptin hormonunun seviyesini artırarak zayıflamaya yardımcı oluyor.

Altın otu ıhlamur kuşburnu ibrahim saraçoğlu zayıflama ve yağ yakan kürü uygulamak isteyenler lezzet artırıcı katkı maddelerinin ve hazır gıdalarını muhakkak tüketmemeleri gerektiğini söyledi.

Zayıflamak için ıhlamur, kuşburnu, altınotu karışım çayı tarifi

Bitkiler

• Altınotu
• Ihlamur
• Kuşburnu

Çayın Yapılışı

Kaynatılan 1 litre suya 10 gram ıhlamur, 10 tane üstü çizilmiş kuşburnu ilave edilip 5 dakika kaynatılır. 5 dakika daha kaynayan suya 5 gram altınotu ekleyip 5 dakika tekrar kaynatılır. Süre bitiminden sonra ocağın altını kapatarak demlenme aşamasına bırakılarak süzülür.

Yapılan zayıflama çayını hergün 3 veya 4 bölerek hazırlanır ve içilir. Çay içiminden bir saat sonrası çilek, frambuaz ve ahududu yenir. zayıflamak için yapılan kür ün süresi bir aydır. Yukarıda belittigimiz gibi çayın içine başka katkı maddesi koymayın ve hergün taze şekilde yapılıp içiniz.

One Comment

  1. nilgün diyor ki:

    bende başladım ama biraz acı içine limon sıksam olurmu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: