Keçiboynuzu Kürü Google

keci-boynuzu

Keçiboynuzu Kürü

keçiboynuzu kürünün tarifini veren ibrahim saraçoğlu, keçiboynuzunun kürü için çocuk yapmada büyük etkisi olan spermlerin sayısında ve kalitesinde etkili olduğunu bu kürün uygulanması gerektiğini belirtti. keçiboynuzu kürünün faydaları hatırı sayılır ve bir çok hastalığa iyi geldiği bilinmektedir. İbrahim saraçoğlu tarafından verilen keçi boynuzu kürü tarifini, hazırlanışını ve uygulaması yazıda verilmiştir.

Keçiboynuzu Kürü Nasıl Yapılır?

Yarım litre kadar su uygun bir tencerede kaynatılır. Su kaynamaya başlayınca içerisine 6-7 tane keçiboynuzu, küçük küçük kırılarak, ilave edilir. Daha sonra tencerenin kapağı kapatılır ve hafif ateşte 6 dakika kaynatılır. Keçiboynuzları kaynadıktan sonra ocak söndürülür.

Sperm sayısı ve kalitesi arttırıcı kür 15 dakika demlenmesi amacıyla bekletilir. Bu 15 dakikalık süreç tamamlandıktan sonra suyun içindeki keçiboynuzu parçaları bir kaşık vasıtasıyla çıkarılır hazırlanır

Keçiboynuzu Kürü Nasıl Kullanılır?

Bu kürün uygulamaya başlanması; yarısı sabah aç karnına, diğer yarısı ise akşam yatmadan evvel içilir. 1 hafta boyunca aynen bu şekilde kullanıma devam edilir. 1 hafta tamamlandıktan sonra, 3 ay boyunca her akşam bu keçiboynuzu küründen 1 su bardağı kadar için. Daha sonraki aylarda ise aynı kürü zaman zaman uygulamanızda fayda vardır.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bu keçiboynuzu kürünün sperm sayısı arttırıcı, sperm kalitesi arttırıcı ve iktidarsızlığa karşı faydalı özelliklerinin olduğunu belirtmektedir

One Comment

  1. meltem eskin diyor ki:

    kolay gelsin, bu kür mü daha etkili olur yoksa keçiboynuzu özümü ??

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: