kolay hamile kalma kürü Google

hamile

hamile kalmayı kolaylaştıran kür

Hamile kalmak istiyorum? neden hamile kalamıyorum diyenler için kolay hamile kalmak için bitkisel tedavi Yumurta sayıları yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlara müjde. İbrahim Saraçoğlu hamile kalma kürü yumurta sayısını arttırıp hamile kalmayı kolaylaştıran ve hamile kalmak icin bitki önerdi.

Hamile kalma oranlarında ciddi artış sağlayan incir kürünün tarifini anlattı. bitki kürü, kolay hamile kalmak için bitkiler, kolay hamile kalmanın bitkisel yolları, şifalı bitkiler, yumurta büyütmenin doğal yolları, yumurta geliştiren bitkiler, yumurtalıkları geliştiren bitkiler, kolay hamile kalmak için yapılması gerekenler

gebe kalmaya yarayan bitkiler

500 gram kaynayan suyun içine 15 adet kuru incir atılarak 20 dakika kadar ağzı kapalı şekilde kaynatılır. Kaynadıktan sonra ılıması için beklenir. Kür ılıdıktan sonra tülbent yardımı ile süzerek kullanıma hazır hale getiriniz. 3 parçaya ayırdığınız kürü sabah, öğle ve akşam yemeklerinden 10-15 dakika önce aç karnına içiniz.

doğurganlığı artıran kür

Bu kür 2 kez 21 günlük periyotlarla uygulanır. İlk uygulamada 21 günün ardından 7 gün ara vermeniz ve daha sonra tekrar 21 gün incir kürünü kullanmanız gerekli. Lütfen yumurta sayısının istenilen şekilde artması için kürü hergün taze olarak hazırlayınız. İbrahim Saraçoğlu 21+7+21=49 günün sonunda yumurta sayınızın 2 kat artacağını vurguladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: