Kuru Eller için Evde Bakım Google

el

El Kuruluğu Nasıl Geçer?

Kuruyan ellere doğal krem tarifi hazırlayarak ellerin yumuşacık ve bakımlı olmasını sağlayabilirsiniz. Ellerin hava şartları, kullanılan kimyasallar veya benzeri sebeplerden dolayı kuruyup çatlamasını ve hışır hışır olmasını istemiyorsanız kuruyan ellere doğal krem tarifini hazırlayarak önlem alabilirsiniz. Doğal malzemelerle hazırlanan ve aynı zamanda kuru eller için doğal bakım yapılmasını sağlayan bu tarif ellerinizi yumuşacık yapacaktır.

Pahalı el bakım kremlerine yüksek ücretler ödemek yerine ucuz ve etkili el bakım kremini evde kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Kuru Eller için Evde Bakım

Bakımlı ve pamuk gibi ellere sahip olmak istiyorsanız kuruyan eller için doğal krem tarifini hazırlayıp uygulamak yeterli olacaktır. Kimyasal ürünlerin ve mevsimsel etkilerin ellere verdiği zararları önlemek ve cildin doğal yapısına kavuşmasını sağlamak için doğal bakım yapmak ellere çok iyi gelecektir.

Ellerdeki kuruluğu önleyerek doğal nemlendirici etkisi yapan ve pamuk gibi bir cilde kavuşmayı sağlayan kuruyan ellere doğal krem tarifi aşağıdadır.

Kuruyan Ellere Doğal Krem Tarifi

Yarım çay bardağı limon suyu, 2 çorba kaşığı zeytin yağı ve 1 adet yumurta sarısı bir kabın içinde karıştırılarak ellere ve parmak aralarına sürülür. Yaklaşık olarak 20 dakika beklendikten sonra eller yıkanır.

Ellerin ilişkilerde ilk temas eden yer olduğu unutulmamalı ve el bakımı ihmal edilmemelidir. Kuruyan ve çatlayan eller öncelikle kişinin kendini rahatsız eder. Bu nedenle evde doğal krem hazırlayıp uygulamak en etkili ve en ucuz el bakım yoludur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: