Ömer Coşkun Bel Boyun Fıtığı Kürü Google

omer-coskun

Ömer Coşkun Bel Boyun Fıtığı Kürü

prof dr herbalist bitki uzmanı ömer coşkun bel boyun fıtığı sinir sıkışmaları için şifalı bitkiler ve bitkisel yağla tedavi kürü önerdi. kuyruk yağı, bal ve karabiber üçlüsüyle bitkisel çözüm yolları.

insanlarımız hastalıklarında çare olabilecek uygulamalardan yararlanmak istiyor. Sonuçta bu verilen bilgiler alternatif tedavi dahilinde olsa bile önce sağlık kurumlarına muracat edip doktor kontrolünden geçmenizi tavsiye ediyoruz. Genede ömer coşkunun verdiği bel, boyun fıtığı rahatsızlığınıza kesin doğal tedavi olur diye sizlerle paylaşıyoruz.

Sinir Sıkışması için Bitkiler

– 200 gr kuyruk yağı,
– 2 yemek kaşığı bal,
– 1 tatlı kaşığı karabiber.

Bel Boyun Sinir Sıkışması için Bitkilerin Kullanımı Kuyruk yağını eritin, ılıdıktan sonra içine bal ve karabiberi karıştırın, ağrıyan bölgeye sürün. ayrıca, kantaron yağı ile masaj yapın.

Banyosu

1 litre suyun içine, 3 yemek kaşığı kırkkilitotu bitkisini atıp, 5 dakika kaynatın. Duş aldıktan sonra, bu su ile durulanın. Üzerine su dökmeyin.

Çayı

1 bardak kaynar suyun içine, 1 tatlı kaşığı kırkkilit otunu atıp, 5 dak. demlendirin. Günde 1 bardak için, Fıtık, sinir sıkışması, eklem ağrıları, kıkırdak sorunları gibi, pek çok derde devadır.

One Comment

  1. Kadir incedalkesen diyor ki:

    Sayın hocam ben depresyon tedavisi gördüm depresyondan sonra boynumda ve başimda sinir sıkışması kafada ağırlık hissi kalpte sıcaklık soğukluk hissi gibi duygularda karışıklık meydana geliyor ne önerirsiniz teşekkür edrim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: