prof dr erkan topuz kimdir Google

erkan-topuz

prof dr erkan topuz kimdir

Kanser ve pekçok hastalık konusunda sağlık önerileri ve bitkisel tedavi yöntemleri açıklayan Prof Dr. Erkan Topuz kimdir? Eğitimi nedir? Erkan Topuz’a nasıl ulaşabiliriz? Bu soruların cevabını merak ediyorsak yazımızı okuyalım.

1946 yılında İstanbul Yeşilköy’de doğdu. Pertevniyal Lisesi’ni 1964 yılında bitirdi. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girdi. 1970 yılında Tıp Fakültesi’ne, 1975 yılında İç Hastalıkları İhtisasını tamamladı. 1976 yılında askerliğini yaptı. 1976 yılında İstanbul Üniversitesi Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Onkoloji Biriminde çalışmaya başladı.

1979-1980 yıllarında Avusturya’da immünoloji ve onkoloji dalında Viyana Kanser Enstitüsü’nde çalıştı. 1982′de Üniversite Doçenti oldu. 1984′te Erlangen Üniversitesi’nde, 1985′te Londra Royal Marsden Hastanesi’nde, 1986′da

Nürnberg Şehir Hastanesi’nde misafir öğreyim üyesi olarak çalıştı. 1988 yılında profesör oldu. 1997 yılında John Hopkins Üniversitesi’nde misafir öğretim üyesi olarak çalıştı.

Bugüne kadar Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı Başkanlığı, Anabilim Dalı Başkanlığı, Yönetim Kurulu Üyelikleri ve İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü Müdürlüğü yapmaktadır.
85′i dış ülkelerde olmak üzere 190 yayını mevcuttur. İyi derecede İngilizce bilmektedir. 6 kitabın editörlüğünü yaparak bu kitapların bazı bölümlerini yazmıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Erkan Topuz Kimdir İletişim Adresi

Halen İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü Müdürü olarak görev yapmaktadır.
Prof.Dr. Erkan TOPUZ Telefon Numarası 0212 414 24 34

Prof.Dr. Erkan TOPUZ e-Posta Adresi : etopuz@istanbul.edu.tr
Adres : İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü Çapa – 34093 İstanbul

One Comment

  1. gülçin avnos diyor ki:

    selam ben sık sık zatüre oluyorum zatüre için biray hastanede yattım kış yaz farketmiyor neyapabilirim iyi günler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: