Reflüye iyi Gelen Bitki Çayı Google

bitki-cayi

Reflü için Şifalı Bitki Çayı

Reflü için bitki çayı tarifi ile reflünüzden kısa sürede kurtulabilir ve sağlıklı yaşama kavuşabilirsiniz. Reflü hastalığı, midede oluşan gaz nedeniyle yenilen yemeklerin yemek borusundan geri gelerek göğüs kafesinde müthiş bir ağrı oluşturmasıyla kendini belli eder. Reflü rahatsızlığı bulunanlar için şifalı bitki çayı tarifini Dr. Hakan Güveli açıkladı.

Reflü hastalığı olanlar için mükemmel bir çay tarifi olan reflü için bitki çayını hazırlamak ve uygulamak çok kolaydır. Reflüyü rahatlatan bitki çayı için hangi bitkiler gerekiyor ve çayın yapılış şekli hakkında bilgiler

Reflü için bitki çayı tarifinin içeriğindeki malzemeler şifalı bitkilerden ve doğal içerikten oluşmaktadır. Günde iki kez (sabah ve akşam) yemeklerden önce tüketilen reflü için şifalı bitki çayının etkileri hemen hissedilmektedir.

Reflü için bitki çayı tarifi

Malzemeler: 20 gr. anason, 5 gr. meyankökü, 10 gr. sarı kantaron, 1 gr. kediotu ve 20 gr. rezene.

Hazırlanması ve Uygulanması

Yukarıda belirtilen miktarlardaki şifalı bitkileri kaynar suyun içine koyduktan sonra demlemeye bırakın. 5 dakika demledikten sonra günde iki kez yemeklerden önce için. Reflü için şifalı bitki çayını reflü sorununuz geçene kadar kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: