Saçları Güçlendiren Bitkisel Kür Google

saclara-bakim

Saçları Güçlendiren Bitkisel Kür

Güçlü saçlar için bitkisel kür kullanıp hem saç dökülmesini önlemek, hem de saçları güçlendirmek sizin elinizdedir. Güçlü ve zor dökülen saçlara sahip olmayı herkes ister ancak güçlü saçlar için biraz da sizin çaba göstermeniz gerekiyor. Kırılıp dökülmeyen ve kolayca kopmayan güçlü saçlar için kür hazırlayıp kullanırsanız etkilerini hemen fark edebilirsiniz.

Çabuk kırılan, çabuk kopan saçlar nedeniyle bulunduğunuz her yerde saçlarınızın bir kısmını bırakıp gidiyorsanız artık buna bir son vermenin vakti gelmiştir.

Saçların sağlıklı ve gür olmasını sağlayan güçlü saçlar için kür sayesinde sizi daha güzel gösteren ve sağlıkla parlayan saçlarınız olacak. Evde kolayca hazırlayıp uygulayabileceğiniz bir kür olan güçlü saçlar için kürü uyguladıktan sonra öncesi ve sonrası karşılaştırması yaparak aradaki farkları kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Oldukça kolay bulunan malzemelerden oluşan güçlü saçlar için hazırlanan bu karışımı düzenli kullanmanız gerekmektedir.

Güçlü saçlar için kür

Malzemeler: 2 tane bepanthen ampul, 2 kaşık kayısının yağı, 4 kaşık arganın yağı ve 1 yumurta sarısı.

Hazırlanması ve Uygulanması: yukarıda belirtilen miktarlardaki malzemelerin hepsini karıştırıp saçın tamamına uygulayın. Masaj yaparak saçın ve saç derisinin emmesini sağlayın. Ardından saçın tamamını streç film ile sarıp yarım saat bekleyin. Süre bitiminde saçlarınızı uygun bir bitkisel şampuanla durulayın.

Güçlü saçlar için kür, saçlara dolgunluk ve parlaklık verirken dökülmeyi de durdurmaktadır. Güçlü ve sağlıklı saçlara kavuşmak isteyenler yukarıdaki kürü uygulayabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: