Sertleşmeye Ne iyi Gelir Google

saracoglu

Sertleşmeye Ne iyi Gelir

Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu sertleşme problemine karşı kür tarifi vererek sertleşme sorunları yaşayan tüm erkeklere umut dağıttı.

İktidarsızlık veya sertleşme sorunu olarak bilinen penisin yeterince sertleşmemesi sorununu gidermek için aşağıdaki kürü hazırlayıp düzenli olarak kullanan erkeklerin sertleşme problemlerinin ortadan kalkacağını belirten Prof. Saraçoğlu, Sertleşmeyi sağlayan bitkiler ile yapılan bu kürün tamamen bitkisel olduğu için çok faydalı olacağını belirtti.

Sertleşme problemine karşı kür, günümüz erkeklerinin çok sık karşılaştıkları sertleşme sorunlarını gidermek için ideal bir kürdür. Kereviz ve maydanoz ile hazırlanan bu kürün sertleşme problemine karşı çok iyi gelen doğal bir ilaç olduğu belirtilmektedir. Sertleşmeye iyi gelen bitkiler sertleşme problemlerinin yaygın olmasını sağlayan etkenler arasında bulunan stres, hormonlu gıdalar gibi etkenlerden uzak durarak sertleşme sorunu gidermeye hız katabilirsiniz.

Sertleşme Problemine Karşı Kür

Malzemeler: Kereviz yumrusu, taze maydanoz

Hazırlanması ve uygulanması: Klorsuz 2,5 su bardağı suyu tencereye koyuyoruz. kaynamakta devam eden suya 150 veya 200 gr arasında kereviz yumrusu ekleyin. Tencerede ağzı kapanmış şekilde 5 dk kısılmış ateşte kaynatıyoruz. 5 dakika sonrası kaynayan kereviz yumrusunun üstüne 10 adet taze maydanozu ekleyip karıştırarak harmanlıyoruz ve tencerenin ağzını kapatarak 3 dakika daha kısılmış ateşte kaynatmaya devam ediyoruz. Bu kaynama süresinin toplamı 8 dakika olmaktadır. 8 dakikanın sonunda tencereyi ocaktan indirip soğumaya bırakıyoruz.

Ilımakta olan tenceredeki kürü süzmeye alıyoruz. Süzdükten sonra kahvaltı sonrası 1 saat öğlen yemeği öncesinden yarım saat olmak üzere 1 su bardağı içip kalanı buzdolabında muhafaza ediyoruz. Gündüz vakitlerinde yapılan kürü içmeye vakit bulamıyorsanız akşamın yemek yedikten 1 saat sonrasında içip digerini yatmadan önce içilebilir. Kereviz ve maydanoz kürünü hergün taze olarak hazırlanarak senede 3 kez yirmi beş gün uygulanır.

Not: sertleşme problemlerine karşı doktorunuzun verdiği ilaçlar varsa mutlaka kullanın. Buradaki sertleşme problemine karşı kürü destekleyici olarak kullanınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: