Suna Dumankaya Alın Kırışıklığına Maske Google

suna-dumankaya

Alın Kırışıklıklarına Maske Tarifi

Suna Dumankaya alın kırışıklıklarına maske tarifini hazırladı ve sundu. Alın kırışıklıkları için maske içeriğinde doğal malzemeler kullanılmaktadır. Kadınların daha genç ve güzel görünmelerini sağlayan doğal reçetelere sitemizden ulaşabilirsiniz. Alın kırışıklıkları için Suna Dumankaya maskesini aşağıda belirtildiği şekilde hazırlayıp kullanmanız önerilmektedir.

Alın kırışıklıklarına maske tarifini hem kadınlar, hem de erkekler kullanabilir.

Tamamen doğal ve şifalı bitkilerden oluşan bu maskenin hazırlanması ve uygulanması oldukça kolaydır. Evde hazırlanabilen alın kırışıklıklarına maskeyi düzenli kullanılması gerekmektedir. Düzenli kullanım sonucunda alın bölgesindeki kırışıklıkların gittikçe azalarak kaybolacağını bizzat Suna Dumankaya belirtmektedir. Kendi cildinde deneyip etkili sonuçlarını gördüğünün altını çizen Suna Dumankaya, bu maske sayesinde içinde bulunduğu ileri yaşa rağmen alın bölgesinde hiç kırışıklık olmadığını izleyicilerle paylaştı.

Malzemeler:

• 1 Prinç (çorba kaşığı )
• 1 tane elma suyu
• 1 Bal ( tatlı kaşık )
• Jojoba yağı ( 2 Damla )
• 1 Su ( su bardağı)

Hazırlanması ve Uygulanması:

1 çorba kaşığı pirinci suda pişirdikten sonra yukarıda belirtilen diğer malzemelerle karıştırıp haftada 2 kez alnınıza sürüp 20 dakika bekletin. Süre bitiminin ardından maskeyi yıkayarak ciltten arındırın.

Bu yazımızda sizlere Suna Dumankaya alın kırışıklıkları için maske tarifleri konularında bilgiler vermeye çalıştık. Bu kadar etkili alın kırışıklıkları için maske tarifini bizlerle paylaştığı için sayın Suna Dumankaya’ya teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: