Suna Dumankaya Cilt Güzellik Kürü Google

suna-dumankaya

Suna Dumankaya Cilt için Güzellik Kürü

Cilt güzelliği için ünlü herbalist Suna Dumankayanın iksir tarifi aşağıdadır. Cilt iksirini kullananların kendisine dua edeceğini belirterek oldukça iddalı bir açıklama yapan Suna Dumankaya’nın paylaştığı iksirin tüm detayları sitemizdedir. Cilt güzelliği için çok kolay ve herkesin rahatlıkla uygulayabileceği bir iksir tarifi veren Suna Dumankaya, oldukça kolay hazırlanan bu iksirin etkili sonuçlarından herkesin faydalanması gerektiğini belirtti.

Seda Sultan isimli programa katılan Suna Dumankaya, güzel bir cilde sahip olmak, cilt güzelliği ve canlı, parlak bir görünüm için herkesin kendisine dua edeceğini belirttiği bu iksirin tarifini izleyicilerle paylaştı.

Malzemeler:

⋆ 1 çay kaşığı gece kremi
⋆ 1 tane kara üzüm
⋆ 2 damla bal

Hazırlanması ve Uygulanması: İksiri hazırlamak için öncelikle 1 çay kaşığı gece kreminin içine 1 adet (tane) kara (siyah) üzümün suyunu sıkıp üzerine 2 damla bal damlatarak karıştırın. Tüm yüz, dekolte ve boyun bölgesine sürüp 30 dakika kadar bu iksirin kurumasını bekleyin. İksir cilt üzerinde kuruduktan sonra yatın ve sabah kalkıp yüz, boyun ve dekolte bölgesini yıkayın.

Suna Dumankaya, “bu iksiri uygulayıp sabah kalktıktan sonra yüzünüzü yıkayıp aynaya baktığınızda bana dua edeceksiniz, aman Allah’ım Suna Dumankaya cildime ne yaptı böyle” diyeceksiniz dedi ve bu iksiri her gece uygulayabileceğinizi belirtti.

Not: Doktorunuzun verdiği ilaçlar varsa mutlaka önce onları kullanınız. Sitemizde tarifi verilen kür ve uygulamaları tedaviye destekleyici olarak kullanınız. Kullanacağınız bitkiye karşı alerjinizin olup olmadığını mutlaka öğreniniz. Destekleyici kür tedavilerinde doktorunuzun görüşünü alınız.

Doktora gitmeden ve hastalığınıza teşhis koydurmadan şikâyetiniz ne olursa olsun sitemizdeki bilgilerle kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Sitemizdeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olarak yayınlanmıştır ve teşhis niteliği taşımamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: