Suna Dumankaya Detoks Kürü Google

suna-dumankaya

Suna Dumankaya Detoks Kürü

Genç kalabilmek ve gözükmek için suna dumankaya detoks kürü öneriyor. detoks kürü ile bölgesel yağlardan kurtulma imkanı bulrak zayıflamayada yardım eder. Ayrıca göz altındaki morlukları, bağışıklık sistemine ve cildin genç kalabilmesi için suna dumankaya nın verdiği detoks maydanoz kürü, suna dumankaya kan temizleyen şifalı bitkiler ile detoks yapılabilmektedir dedi.

Detoks kürünü yapabilmemiz için maydanoz, kavanoz, limon ve sarımsak gerekiyor.

Detoks Kürü Nasıl Yapılır

Önce yeşil maydanozları güzel bi yıkanır, temizlenen maydanozları elinizle kopararak cam kavanoza koyulur 4 tane sarımsak soyarak cam kovanoza ilave edin, ortalama 6 tane limon sıkın ve suyunu kavanoza ilave ederek kavanozu kapatın. Kapanan kavanozu buzdolabında 1 gün bekletin.

Hazırlanan karışımı sabahları yemekten önce üç yemek kaşığı için. bu karışım iştahı keserek zayıflatıcı özelliği sahiptir. kolesterolü düsürmeye yardım eder, Cildi toksinlerden arındırmak ve vücudu içten ve dıştan detoks yapılarak yenilenmesi gerektiğini belirtti.

Suna dumankaya detoks için tüketebileceğiniz meyve, sebze ve kuruyemiş öneriyor. Bunlar gün aşırı badem ve fındık yenmesi, sebze ve meyve olarakta havuç, lahana, salatalık, maydanoz, ıspanak, kereviz, meyve suyu olarakta çim suyu, greyfurt suyu içilmesi, Ayrıca meyve ve sevzeleri taze olarak çiğ yenilmesinin detoksa etkisinin daha fazla olacağını belitti.

Kanı temizleyen bitkiler ise; beyaz lahana, elma, havuç, kan temizleyen kür yapmak için verilen bitkileri tepsi aracılıgıyla ısıtılmış fıranda ortalama 9 dakika bekletiyoruz. Süre sonunda fırından çıkarılanları doğrayarak içine ısırgan otu yaprağı, limon suyu ve tuz ilave edip afiyetle yiyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: