suna dumankaya diş beyazlatma kürü Google

dis

suna dumankaya diş lekesi ve diş sararması için kür tarifi

Suna Dumankaya dişleri beyazlatmak için kür

Suna Dumankaya dişleri beyazlatmak için doğal yöntemler verdi. Dişleri nasıl beyazlatabilirim sorusuna cevap istiyorsanız işte size Suna Dumankaya’nın önerileri burada. Diş sararması görüntü ve sağlık açısından çok kötüdür. Önce sararan dişler daha sonraki yıllarda çürük ve çekilmeyle son bulabiliyor. Bunun dışında görüntü olarak ise çevresel bir dışlanmaya neden olmaktadır.

Suna Dumankaya diş sararması kürü

Öncelikle dişlerinizi diş macunuyla fırçalayın. Temizlendiğinden emin olduktan sonra 1 çay kaşığı karbonat, 1 çay kaşığı adaçayı ve 1 çay kaşığı tarçını karıştırın. Fırçanızı bu karışıma batırıp fırçalayın.

Bu işlemi birkaç kez tekrarladıktan sonra dişlerinizdeki değişimi fark edeceksiniz. Dişleriniz beyazlayacak ve temizlenecek.

Diş beyazlatmak için formül tarifi

1 çay kaşığı karbonatı, yarım limonun suyunu ve 2 damla zeytinyağını karıştırın. Bu karışıma diş fırçanızı batırıp dişlerinizi fırçalayın. Zamanla dişlerinizin rengi açılacak, istediğiniz beyazlığa kavuşacaksınız.

Ayrıca bu tariflerin yanında haftada 1-2 kez diş fırçanızı olgun bir çileğe batırıp dişlerinizi fırçalayın. Bu sayede hem ağzınız temiz ve güzel kokar hem de dişleriniz temizlenir ve parlar.

2 Comments

  1. Minel diyor ki:

    Adaçayı demlenmiș hali mi kuru hali mi?

  2. çilingir diyor ki:

    Bilgiler için teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: