Suna Dumankaya Kan Temizleyen Kür Google

suna-dumankaya

Kan Temizleyici Bitkisel Kür

Kan temizleyici bitkiler ile kanda bulunan virüs veya kolesterol gibi insan sağlığını tehdit eden unsurlar temizlenmektedir. Ünlü Herbalist Suna Dumankaya’nın tarifini açıkladığı kan temizleyici formülün faydaları sayesinde damarlarınızda artık tertemiz bir kan dolaşacaktır. İnsan sağlığı ile damarlarda dolaşan kanın temizliği birbirini direk olarak etkilemektedir.

Kan temizleyici formül ile içimizde dolaşan kanımızı temizleyebilir, böylelikle sağlıklı bir vücut yapısına kavuşabiliriz.

Kan temizleyen formülün içeriği tamamen şifalı bitkilerden oluşmaktadır. Suna Dumankaya önerisi olan kan temizleyici kür sayesinde kandaki virüs veya kolesterol benzeri insan sağlığına direk etki eden zararlı maddeler yok olmaktadır. Kan temizleyici özellikleri ile ön plana çıkan formülün hazırlanması ve uygulanması için gerekli bilgiler aşağıdadır.

Malzemeler:

• Pazı (1demet)
• Ispanak (1demet)
• Domates (1tane)
• Yeşil Biber (1tane)
• Sarımsak (3diş)
• Avokado (yarım)

Hazırlanması ve Uygulanması:

Tamamen doğal olan ve şifaları konusunda her uzmanın hem fikir olduğu yukarıdaki malzemeleri blendırdan geçirdikten sonra sabah ve akşamları tüketilmesi gerekir.

Ayrıca Suna Dumankaya, kanı temizleyici etkisi bulunan ve doğal bir antioksidan olan kara üzümün suyunun sıkılarak içilmesinin de çok faydalı olduğunu belirtti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: