Suna Dumankaya Siğil Kürü Google

suna-dumankaya

Suna Dumankaya Siğile Bitkisel Kür

Parmaklarda çıkan siğiller için Suna Dumankaya siğil için doğal bitkisel tedavi kür önerisi siğilleri yok ediyor. Siğiller ile ilgili olarak bilgiler veren ve siğil tedavisi için bitkisel kür öneren Suna Dumankaya, önerilerine uyanların siğillerinden kurtulacağını belirtti. Bulaşıcı bir hastalık olan parmaklarda siğil çıkması tedavi edilmediğinde çok büyük boyutlara ulaşabiliyor.

Siğillerinizle asla oynamayın. Oynanan siğiller çoğalır ve diğer parmaklara da sıçrarlar.

Genelde çocuklarda görülen siğil vakaları eğitim öğretim okullarındaki beraber oynayan ve ortak eşya kullanımından dolayı okul çağındaki çocuklarda sıkca görülür. Ayrıca siğil el arasında, parmak, dudaklar, ağız içi siğilleri görmek mümkündür. Çoğunlukla kendi aralarında temas yoluyla birbirleriyle etkileşimi sonucunda kolaylıkla çocuklar arasında çoğalmasına neden olur.

Suna Dumankaya siğil için verdiği çözüm kürü önerisi ile siğillerine doğal tedavi yöntemi arayanların tam aradığı iksirdir.

Malzemeler:

⋆ Soğan
⋆ Zeytinyağı
⋆ Tuz
⋆ Karbonat

Hazırlanması ve Uygulanması:

Fırında pişirilen 1 adet kuru soğanı soyup havanda iyice dövün. Soğanın üzerine 1 kaşık zeytinyağı ekleyerek karıştırın. Ilık su hazırlayarak içine 1 kaşık tuz ve karbonat katarak karıştırın. Ellerinizi bu suda 15 dakika beklettikten sonra soğan ve zeytinyağlı karışımı ellerinize sürün (özellikle siğillerin üstüne gelecek şekilde) ve eldiven takın. Bu şekilde istediğiniz kadar bekleyebilirsiniz. Haftada 2 gün Suna Dumankaya Siğil Kürünü uygulayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: