Suna Dumankaya Sivilce izleri için Kür Google

suna-dumankaya

Sivilce izleri için Bitkisel Kür

Sivilce izlerine bitkisel kür kullanarak ciltte oluşan iz ve emareleri tamamen yok etmek mümkündür. Suna Dumankaya sivilce izleri için kür kullandığınızda sivilce lekeleri ve izleri cilt üzerinde hiç oluşmamış gibi pürüzsüz olacaktır. Sivilce izleri için kür uygulamasından sonra akne ve lekele izlerinden tamamen kurtulacaksınız.

Sivilce izleri için kür bir Suna Dumankaya tarifidir. Yüz ve diğer bölgelerde sivilcelerden arta kalan sivilce izlerini bu kür ile tamamen yok etmek mümkündür.

Sivilcelerin neden olduğu cilt üzerindeki izlerin ve lekelerin ortadan kaldırılmasına yarayan bu kürün cilt sağlığına katkısı da bulunmaktadır. İçeriğindeki tamamen bitkisel ve doğal malzemeler sayesinde herhangi bir yan etki göstermediği bizzat Suna Dumankaya tarafından açıklanmıştır.

Malzemeler:

• Taze bakla
• Badem yağı

Hazırlanması ve kullanılması:

1 çay bardağı taze baklanın iç taneleri ayıklanarak taneler haşlanır ve ardından ezilir. Taze bakla ezmesinin içine 1 çorba kaşığı badem yağı eklenerek karıştırılır. Bu karışımı temiz cilde sürüp 20 dakika bekletin ve ardından ılık su ile ciltten temizleyin. Sivilce izleri için kürü haftada 1 gün tekrarlayın. Çok faydasını göreceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: