Suna Dumankaya Yumurta Akı Kürü Google

suna-dumankaya

Suna Dumankaya Yumurta Akı Kürü

Suna dumankaya Kırışan cilde yumurta akı kürü ile masaj yaparak ciltteki kırışıklık görünümünü iyice azaltabilirsiniz. Cilt üzerinde zamanla ve dış faktörlerin etkisiyle oluşan deformasyonlar veya kırışıklıkları doğal yollarla tedavi edebilirsiniz. Ünlü herbalist ve cilt bakım uzmanı olan Suna Dumankaya yumurta akı kürü tarifini verdiği kırışan cilde ile masaj yaparak kırışan cildinizi tekrar eski haline geri döndürebilirsiniz.

Kırışan cilde yumurta akı kürü ile masaj uygulayarak kırışıklıkları önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

Hazırlanması ve kullanımı oldukça kolay olan kırışan cilde yumurta akı kürünü düzenli olarak uygulamalısınız. Tamamen doğal olan ve kırışan cilde çok iyi gelen kürlerini cildin üzerine sürdükten sonra avucunuz ile bastırıp çekerek masaj yapın.

Malzemeler;

• 1 tane yumurta
• 1 kaşık şeker (çorba kaşığı)
• 2 damla jojaba yağı

Hazırlanması ve Uygulanması:

Malzemeler arasında olan yumurtayı kırıp akınını köpürünceye kadar çırpılır sonrasında içine toz şekerden çorba kaşığı ile eklenip 2 damlada jojobanın yağı ilave edilerek karıştırılır. Elde edilen karışımı her hafta bir defa cildinize yayarak 15 dakika bekleyip ardırdan ellerinizi birkaç defa yüze bastırılıp çekilir. Bu sayede yüzünüzdeki kandaki dolaşım hızlanmış olacaktır. Karışım sonrası yüzünüzü yıkama sonrasında varsa nemlendiri kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: