taylan kümeli gelin diyeti programı Google

diyet

taylan kümeli gelin diyeti programı

Taylan Kümeli gelin diyeti programı ile yaz aylarında dünya evine girecek olan gelin adaylarımıza önemli bilgiler verdi. Taylan Kümeli gelin diyeti programını sizlerle paylaşıyoruz. Gelin diyeti programına düğün tarihinden 2 hafta önce başlamanız gerekmektedir.

Gelinlerimiz gecenin ilerleyen saatlerinde hazımsızlık ve uykusuzluk sorunu çekmemek için düğün günü hafif yiyeceklerin tercih edilmesi gerekmektedir. Yemeklerden sonra ise küçük bir porsiyon hafif tatlı tercih edilmelidir. Bu sayede yemek sonrası oluşan uyku halinin önüne geçmiş olursunuz.

Düğün heyecanınızı yenmek için 2 yada 3 bardak biberiye çayı için. Bu sayede kan dolaşımını güçlendirmiş, ve ödem çözme, sinir sistemini düzenleyici etkiye sahiptir, ve hepsinden önemlisi biberiye çayı sayesinde o özel günün stresinden de kurtulmuş olacaksınız.

Gelin adayları düğün öncesinde fazla kilolarından kurtulmak için sebze ve meyve tüketimi arttırmalıdır. Sabahları uyanır uyanmaz geceden hazırlamış olduğunuz içine kabuklu limon koydunuz 1 bardak su için, bunu normal hayatınızda da alışkanlık haline getirmenizi tavsiye ediyoruz. Düğün öncesinde ve günlük hayatınızda tuz tüketimini elinizden geldiğince azaltın. Aynı şekilde şeker tüketimini de minimum seviyeye indirin.

Son olarak ise haftada en az 3 gün 45 dakikalık tempolu yürüyüşler yapın ve hatta fırsat buldukça düzenli spor ve egzersiz programları uygulayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: