Telepati Nedir Telepati Nasıl Kurulur Google

telepati

Telepati Nedir?

İnsanlar sahip oldukları beş duyu organı haricinde farklı yollarla da iletişim kurabilmektedir. İnsanların, bu, duyuları dışında sahip oldukları algılama becerisi telepati olarak adlandırılmaktadır. Aynı oranda olmamakla birlikte aslında her insan az ya da çok telepati kurma yetisine sahiptir fakat genel olarak altıncı his gibi farklı isimlerle adlandırdıkları bu yetiyi kullandıklarının bilincinde değillerdir.

Örnek vermek gerekirse, yolda yürüme sırasında akla gelen bir arkadaş ile karşılaşılması günlük hayatta farkında olmadan yapılan telepatilerden yalnızca biridir.

Telepati Nasıl Kurulur?

Telepati kurmak için alıcı ve verici görevinde iki birey olması gerekmektedir ve bu iki kişi arasından vericiden alıcıya doğru düşünce, fikir gibi çok çeşitli bilgilerin verilmesi mümkündür. Telepati sürecinde verici görevindeki kişi aklından çeşitli düşünceler geçirir. Bu süreçte alıcı kişi ise vericinin aklından geçirdiği bu düşünceleri algılar. Bu sayede de telepati kurulmuş olur.

Telepati kurma yolu ile çok çeşitli işlevleri yerine getirilebilmektedir. Bu işlevlerden en önemlisi insanları daha iyi bir şekilde tanımaktır. İnsanlar sezgisel becerilerini kullanabilecekleri çeşitli telepati egzersizleri yaparak yeni tanıştıkları bir kişiyi daha iyi ve etkili tanıma fırsatı bulabilirler. Bu egzersizlerden biri de tanışılan kişiye fikir üretmeden uzun uzun bakıp izlenmesi yoluyla gerçekleştirilir.

Bu izleme sonucunda kişi sakin bir ortama geçerek tanıştığı kişiye odaklanır ve o kişiyle ilgili sezgilerini ortaya çıkarır. Sonra kişi aklına gelen her şeyi hakkında not alır ve bu notlardaki noktaları tanıştığı kişiyi daha önceden tanıyan insanlara sorar ve o kişiyi ne kadar tanıyabildiğine karar verir.

Sonuç olarak, telepati kurmak olarak adlandırılan olay aslında her insanda farklı oranlarda bulunan ve beş duyu organı dışındaki sezgiler yoluyla karşıdaki kişiyle çeşitli paylaşımlarda bulunulduğu ya da karşıdaki kişi hakkında bilgi edinildiği bir süreçtir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: