Vajinal Akıntı için Soğan Suyu Kürü Google

vajinal

Vajinal Akıntı için Soğan Suyu Kürü

kadınlardaki vajinal akıntılar için herbalis bitki uzmanı prof dr ibrahim saraçoğlu soğan suyunun çok faydalı olduğunu söyledi. Soğan suyu ile yapılan kür vajinadan gelen sıvının kesilmesini önler.

Soğan suyu kürü düzenli uygulandığında vijinada akıntı probleminden kurtulmanın mümkün olacağını söyleyen ibrahim saraçoğlu vajinal akıntı için soğan suyu kürü uygularken devamlı ve düzenli yapılması gerektiğini açıkladı. Doktor tedavisinin yanında alternatif yardımcı bir tedavi şeklidir.

Vajinal Akıntı Nasıl Giderilir

1 orta boy beyaz soğanı ( bu soğan bildiğimiz sarı soğan olacak kırmızı ve mor soğal olmuyor) dörde bölün, önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynatın. Daha sonra süzün ve içine başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce 1 er bardak suyunu için. Kürü 15 gün uygulayıp son verin.

Aynı zamanda soğan suyu kürü adet düzensizliğine ve küçük miyomlara iyi gelmekte hatta yumurtalık kistini tamamen ortadan kaldırmaktadır. Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın.

Soğan Suyu Vajinal Akıntıya Nasıl Uygulanır

Soğan kürü adet döneminde uygulanabilir. vajinal akıntının geçmesi için bitkisel etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden 7 gün sonra başlamaktır. Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.

Hamile kalmak için bu soğan suyu kürünü uyguladıktan sonra kuru incir kürünü uygulamalısınız. her iki kürü aynı anda uygulamayınız. Bu kürü uygulamaya başladığınızda akıntılarınız çoğalacaktır. Bu sizi endişelendirmesin zira bu şekilde akıntı çoğalarak son bulacak ve iyileşme olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: